Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem a haláltól? 16 vagyok,...

Félelem a haláltól? 16 vagyok, és nem vagyok depressziós meg semmi, de néha rámjönnek pillanatok, és ok nélkül letargiába esem. Arra gondolok mi lesz ha meghalok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem olyankor hogy egy burokban vagyok, senki nincs aki bepillanthatna az én világomba, még a legjobb barátaim se.

elfog a félelem mi lesz velem?vannak céljaim de ilyenkor elillannak.és teljesen lelombozódom mintha nem ebbe a világba tartoznék.A másik pillanatban meg minden happy. Ez mitől lehet?


2009. aug. 15. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem évek kellettek mire a halálfélelmem abbamaradt. Kb nekem is 14 16 évesen kezdődtek és olyan 24 éves koromra múltak el. Nem mertem elaludni este, mert féltem hogy nem kelek fel satöbbi.

Valószinűleg most vagy ( voltam énis) abban a korszakban mikor a hromonok elkezdenek vadul tombolni és nehéz követnie az agynak ezeket a változásokat és ez is okozhat hangulatingadozást, mint pl menstruáció elött is van aki nagyon feszül és lehangolt a hormonváltozások miatt.

Ha gondolod keress fel egy piszichológust, vagy valakit akivel ezekről beszélni tudnál. Nekem barátnőm sokat segített már csak azzal hogy beszélhettem róla neki. Volt hogy hajnal 3 ig sétáltunk és beszélgettünk :)

27/N :)

2009. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

pillanatnyi depresszió..

már hallottam róla..15 vagyok és nekem még nemvolt halálfélelmem de este sokminden megfordul a fejemben "mi van ha.."címen...Ha vmi haláldolog az se én vagyok hanem valaki olyan aki nagyonsokat jelent nekem...

ezen segíthet pszichológus de a legjobb megoldás olyan aki szeret..egy legjobb barátnő és persze szerelem...:D

2009. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, na igen jó lenne szerelmesnek lenni, de eddig sajnos csak 1X voltam az is vmi filmsztár volt. Barátom volt már de nem voltam belé szerelmes, attól félek h nem találok olyan fiút:S De persze jó lenne ha lenne mert legalább ő rá gondolnék folyton nem pedig pánikkeltő butaságokra:D
2009. aug. 15. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok ismét. A szerelem csak eltereli a figyelmet róla, nem pedig megoldja és ha vége a kapcsinak ugyanott vagy csak idősebben. Ezt fel kell dolgozni kibeszélni mint írtam. A szerelem dologba ebben a helyzetben énis átmentem szóval tapasztalatból írok

27/N

2009. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is bennevagyok nyakig
2009. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a koroddal járó, tipikus tinédzserkori problémák. Ennyi. Hormonok meg minden..
2009. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!