Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek annyira a sötétben?

Miért félek annyira a sötétben?

Figyelt kérdés
Valamiért nem birok megmaradni egyedül a sötétben bármit csinálok mindig rettegek. Egyszer is amikor anyukám túlórázott este 6-órán át egyedül voltam otthon és anya hiába szólt rám indulás előtt hogy feküdjek le egyszerűen nem ment csak sírtam .Mit tegyek hogy leküzdjem a félelmem ?
2015. nov. 1. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerű, menj el sétálni késő este.. akárcsak az udvarban, akár csak a panelben, vagy akárhol is laksz, vagy esetleg az utcátokban, és a házba is menj be mindenhova sötétben.. Akármennyire is nehéz.. Én a vihartól féltem, meg szintén a sötéttől, és egyszer egy viharos időben bementem a koromsötét erdőben, egyenesen rettegtem, de azóta már lazán befutok oda.. Persze többször kellett gyakorolni, de nagyon örülök, hogy sikerült leküzdenem, nagyon pozitív hatással volt az életemre az a küzdelem..:)
2015. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor kicsi voltam a kertünkbe este csak egy kb fél méteres karóval mertem kimenni (kardként használtam) néha még a szobámban is féltem éjszaka, de valahogy kinőttem. Most pl. este inni vagy WC-zni menni villanyt sem kapcsolok (ismerem annyira a házat hogy ne essek le a lépcsőn és ne menjek neki a falnak). Tavaly meg (13 évesen) már olyan szinten voltam hogy 1 nap alatt megnéztem a 4 Alien filmet, esete mentem inni és már a sötét konyhában is xenomorphot láttam de már nem érdekelt olyan álmos voltam. Én valahogy mikor féltem is valamitől úgy is csináltam (a karós) vagy még pl. 9 évesen (vagy lehet még annyi sem voltam) félig csukott szemmel megnéztem A függetlenség napját (féltem az űrlényektől), de mire harmadjára néztem már egyáltalán nem féltem. (most pl. semmilyen horror vagy más filmtől sem félek)
2015. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!