Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkát keresek a neten, Pl. :...

Munkát keresek a neten, Pl. : weboldal készítés vagy hasonló, amiért fizetnek is! :/ Ötlet? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 16:42
 1/2 anonim válasza:

Prog.hu -ra tedd ki, részletesen írd le, hogy még pályakezdő vagy az-az nincs szakmai tapasztalatod.

Ha lesz cégvezető vagy programozó akinek megtetszik, vagy csak megsajnál téged az üzeneted miatt, és hajlandó betenni téged valahogy a cégéhez, akkor gratulálok, jó kis szöveget írtál!


Bár azért jobb, ha meggondolod.

Pályakezdő webfejlesztő (front end / back end) szinten nem keres többet 240-250 000 forintnál.


Amennyiben van 3-4 éves szakmai tapasztalatod, már lehet szó a több pénzről is, ha nem is ugyan annál a cégnél de másnál biztosan.


Én is szívesen keresnék munkát, csak a korom és a végzetségem miatt nem lehet. 17 éves vagyok, nincs érettségim, matekból botrányosan sz*r vagyok, mégis értek a php, html, css, nodejs, angularjs, vanillajs, scss, htcs, jquery, opp, mysql (mariadb, mongodb, postreeSQL) -hez. Operációs rendszerek közül, windows server 2012-2016, linux mint, centos 7.x, ubuntu 14.02 - ubuntu 18.04.01, egyéb operációs rendszereket illetően FreeBSD.


És mégsem találok munkát, pedig azt nem válogatok.

A cégek akik megkerestek engem, le is sz*rtak miután rájöttek, hogy nincs érettségim. Csak tudnám mi a hányadéknak kell az a hülye papír... Főleg, mert az érettségit az egyetemi továbbtanuláshoz találták ki... Programozóknak meg nem kell diploma...

2018. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
(Ja meg még az ajax -hoz és a javascripthez is értek, [ezek kimaradtak])
2018. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!