Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek miért szeretik...

Az emberek miért szeretik etetni az állatokat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Törődés miatt gondolom. Én a halakat azért etetem hogy odaszokjanak a stéghez és tudjak pecázni. :-)
2015. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhizlalják őket, aztán megeszik.
2015. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törődésből, bizalom megszerzéséből. Fontos az állatnak is maga, az etető ember, de az embernek is fontos a gondoskodási ösztön. Ez egy kapocs.
2015. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó válaszok, de szerintem a kérdező arra gondolt, hogy pl. az állatkertben is etetik az emberek a lámát meg a kecskét, pedig semmi érdekük nem fűződik hozzá, csak olyan érdekes, ahogy elveszik tőlem az ennivalót. (Amit mástól vesznek el, az nem olyan érdekes.)

Szerintem simán csak az interakció iránti vágy mozgatja az embereket. Valamit együtt szeretnének csinálni egy másik élőlénnyel, és az etetés egy kézenfekvő lehetőség.

Sakkozni vagy politikáról beszélgetni nem lehet az ott ácsorgó állatokkal, a többi ember meg mindkettőhöz sokkal jobban ért, mint mi.

Szeretkezni is lehetne az állatokkal (egy bizonyos méret felett), nemtől függetlenül, de hát azt otthon is túl sokat kell, a fene enné meg, aki a házasságot kitalálta.

Lehetne mondjuk etetni az állatkertben bámészkodó kétéves kisgyereket, de az apukája esetleg nem arra gondolna, hogy milyen jó, kevesebb ételt kell venni a kis sza.osnak, hanem elkapná az etetést végzőt és menetet tekerne a nyakára.

Így hát marad az állatok etetése.

2015. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!