Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért imádják egyesek az...

Miért imádják egyesek az állatokat míg mások nem szeretik őket?

Figyelt kérdés
Ismerek sok embert akik többre tartják az állatokat mint az embereket. Én speciel nem szeretem őket, szerintem az állatok csak a kapott kaja miatt szeretika gazdájukat. Mások ezt miért nem ismerik be?

2013. dec. 26. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyunk egyformak. Elfogadom hogy Te igy erzel, de engedtessek meg nekem hogy en mashogy gondoljam.
2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Jaj b*szki... ez a gyakori az agyhalottak gyűjtőhelye, most komolyan.


Talán azért kérdező, mert az emberek nem egyformák. Hú b*zdmeg... gondolom most rohadt nagy bölcsességet írtam, most megvilágosodtál mi ?! :D


Buta.. agyhalott kérdező.

2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
az állatok nem csak azért szeretik a gazdájukat mert etetik őket
2013. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
azért nem minden állat.. pl vannak kutyák akik a törődés miatt szeretik a gazdáikat
2013. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Az állatok LEGALÁBB AZÉRT szeretik a gazdájukat, mert eteti őket, és soha nem lesznek hálátlanok. Az emberekről ez nem mondható el pl. a szülekkel való viszonyukban.

Ettől függetlenül nem tartom normálisnak azt sem, ha valaki többre tartja az állatot, mint az embert.


Amúgy meg, a kérdésedre kérdéssel felelnék: miért imádják egyesek a spenótot/tökfőzeléket/halat/rákot stb., mígy mások nem szeretik azokat?

Ízlések és pofonok...

2013. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szereti valaki a tejbegrízt, a másik meg utálja?


Kb. ugyanaz - nem vagyunk egyformák. Szerencsére - gondold el, milyen unalmas lenne a világ!?

2013. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos én is jobban szeretem a kutyákat jó néhány embernél, akár lepontoztok, akár nem. Ehhez hozzá párosul, hogy én házörző kutyákat tartok, a zsebcirkálókat én is feleslegesnek tartom.
2013. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel, akkor ha választani kell ember és állat között, én az állatot választanám
2013. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!