Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon Félek! (? )

Nagyon Félek! (? )

Figyelt kérdés
A nagypapám mostanában nagyon sokat panaszkodik hogy ez meg az fáj és azt mobja hogy lehet hogy közel a vég....mindig azt mondja h ez az élet rendeje nem kell keseregni el kell temetni hogy végre örökké aludhasson..nagyon szeretem bármit megtennék hogy még hosszú ideig együtt lehessünk.vele nagyon sokat vagyok vele nőttem fel ő minden támaszom (normál családom van 4 nagyszülő,3 testvér,anya apa..) de mégis elmondhatatlanul szeretem mindegyikőjüket és nagyon Félek h hamarosan tényleg meghal..már néha arra gondolok ha őt elvesztem nem lesz teljes az életem és jobb ha én is meghalok...szerintetek? Mit mondtok rá hogy nyugodjak meg és ne gondoljak a legrosszabbra?! Papám 74 éves én 12 vagyok és lány

2015. nov. 9. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ne gondolj arra, hogy mi lenne ha.

nincs ha, nem létezik.


Én nálad fiatalabban veszítettem el az egyik nagypapámat, megrázott, de idővel enyhül, nagyon is.


Nyugodj le, mert nem segít, ha idegeskedsz. Nem nagyon tudsz mit tenni, ő sem idegeskedik emiatt, használj ki minden időt, amit vele tölthetsz és csak a legjobbra emlékezz vele kapcsolatban!

2015. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. nov. 10. 06:39
 3/3 anonim válasza:
Figyelj nem lesz semmi gond képzeld el hogy nekem anyu papája 9 éves koromban meghalt en tudom milyen érzés . De a nagyi már 78 éves.Tudom milyen rossz ha valaki meghal akit szeretsz.Csak tarts ki !!! Idővel minden jobb lesz.
2015. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!