Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit tavaly...

Van itt olyan akit tavaly felvettek a Városmajorba? (Jó lenne ha 7. osztályos lenne de az se baj ha 9. osztályo) bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6.osztályos tanuló vagyok és a városmajorba szeretnék felvételizni. Azt szeretném tudni hogy hány ponttal hívnak szóbelizni meg minden egyebet. Nagyon jól jönne valaki aki tud segíteni mert jól jönne valaki akinek sikerült és tud segíteni hogy mit kéne átnézni meg ilyenek.

#VMG #Városmajor #Városmajori Gimnázium #városmajori gimnázium segítség
2015. nov. 17. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Hát a ponthatárok magasan vannak, mivel a tanítás színvonalas, azonban a közösség...ha szerencséd van esetleg egy jó osztályt kapsz. A szóbelire készülni kell, bár ha már behívtak nem olyan vészes. Azt nem tudom melyik tagozat érdekel,így csak ennyit tudok most írni.
2015. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angol tagozatba szeretnék menni, de nem tudom hogy általában hol jobb a közösség.
2015. nov. 19. 06:59
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Kb. 70 ponttol behivnak :)

Tavaly felveteliztem, es a szobeli nem olyan nehez. Nagyon jo a suli es a kozosseg is. A nemetes osztalyban jobb a kozosseg (nem azert mondom mert en is az vagyok)

Ha van kerdesed irj privit!

Sok sikert!

2015. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem barátnőm 76 pontot írt és majdnem kitűnő volt, mégse hívták be egy szóbelire se legutóbb!
2015. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!