Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az igazi szeretet? 17L

Milyen az igazi szeretet? 17L

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 22:19
 1/9 anonim válasza:

az leírhatatlan!

Ha szeretnéd megtapasztalani akkor ne habozz :D

2015. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Olvasd el:


Feldmár András. Szabadság, szerelm

Vekerdy Tamás. Jól szeretni

2015. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
54%
Az, amit majd én adok neked.
2015. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. nov. 17. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem az, amikor ihatsz a sörömből, hanem ha megteszed, nem váglak képen érte."-Vidman

Amúgy szerintem az az, amikor nincs feltétele a ragaszkodósnak és odaadásnak a másik ember, fogalom,tárgy,bármi felé.

Ilyen mondjuk normális esetben a szülő-gyerek kapcsolat.

Vannak elmeháborodott szülők, de a normálisaknál így megy.

Vagy a testvéreknél.

De szerelemben nincs ilyen, talán még barátságban van.

Ami a nem emberit illeti, a kedvenc csapat, vagy kedvenc illat ami érzésekkel kapcsolható össze talán.

2015. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a szexualitás kategóriába teszed fel ,valószínűleg tényleg nem tudhatod.
2015. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Amikor odaadod az utolsó rágódat,pedig te ia szeretnéd.
2015. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két lélek egy dobbanás:) Szerintem ez nagyon cuki megfogalmazás...


De engedd meg, hogy a Bibliát felhasználjam, Jézus nélkül:


Korinthusbeliekhez írt I. levél 12. rész

12. Mert a miképen a test egy és sok tagja van, az egy testnek tagjai pedig, noha sokan vannak, mind egy test, azonképen a Krisztus is.

13. Mert hiszen egy Lélek által mi mindnyájan egy testté kereszteltettünk meg, akár zsidók, akár görögök, akár szolgák, akár szabadok; és mindnyájan egy Lélekkel itattattunk meg.

14. Mert a test sem egy tag, hanem sok.

15. Ha ezt mondaná a láb: mivelhogy nem kéz vagyok, nem vagyok a testből való; avagy nem a testből való-é azért?

16. És ha a fül ezt mondaná: mivelhogy nem vagyok szem, nem vagyok a testből való; avagy nem a testből való-é azért?

17. Ha az egész test szem, hol a hallás? ha az egész hallás, hol a szaglás?

18. Most pedig az Isten elhelyezte a tagokat a testben egyenként mindeniket, a mint akarta.

19. Ha pedig az egész egy tag volna hol volna a test?

20. Így azonban sok tag van ugyan, de egy test.

21. Nem mondhatja pedig a szem a kéznek: Nincs rád szükségem; vagy viszont a fej a lábaknak: Nem kelletek nékem.

22. Sőt sokkal inkább, a melyek a test legerőtelenebb tagjainak látszanak, azok igen szükségesek:

23. És a melyeket a test tisztességtelenebb tagjainak tartunk, azoknak nagyobb tisztességet tulajdonítunk; és a melyek éktelenek bennünk, azok nagyobb ékességben részesülnek;

24. A melyek pedig ékesek bennünk, azoknak nincs erre szükségök. De az Isten szerkeszté egybe a testet, az alábbvalónak nagyobb tisztességet adván,

25. Hogy ne legyen hasonlás a testben, hanem ugyanarról gondoskodjanak egymásért a tagok.

26. És akár szenved egy tag, vele együtt szenvednek a tagok mind; akár tisztességgel illettetik egy tag, vele együtt örülnek a tagok mind.

27. Ti pedig a Krisztus teste vagytok, és tagjai rész szerint.

2015. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ú utolsó! Már értem :)
2015. nov. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!