Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztatnál vagy sem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztatnál vagy sem? Nem tudod, hogy ő-e az igazi. (lány) Milyen érzés tudnia ezt egy srácnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy az első komoly kapcsolatodban vagy,s nem minden idilli sokszor,de úgy gondolod szereted a párod.

Viszont felmerül,hogy mi van rajta kívül a nagy világban. Mit tennél?

S milyen érzés tudni a srácnak,hogy ő egy első (a lánynak),ezért tapasztalatlan,s benne lehet a fejében a kíváncsiság.



2015. máj. 20. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Most pont a mellemet simogatom
2015. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Interferencia ***** válasza:
Szar lehet a srácnak.
2015. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A srácnak elég rossz lehet ezt tudni.


Ha az első, komoly kapcsolatomban lennék, ami nem mindig idilli, és sokszor úgy GONDOLOM, hogy szeretem a párom, de közben érdekel, mi van a külvilágban, akkor feltehetően elég fiatal vagyok még ahhoz, hogy ne okozzon problémát egy szakítás, egy szó nélkül meglépném.


Tegyük fel, hogy most vagyok mondjuk 18 (akkor volt az első komoly kapcsolatom). Az már részemről elég indok lenne, hogy csak GONDOLOM, hogy szerelmes vagyok, érezni nem biztos, hogy érzem. Meg kíváncsi lennék, nemsokára egyetem, környezetváltozás... Nem, tuti nem láncolnám magamhoz a pasit. Akivel valószínűleg amúgy is szakítunk, mert első kapcsolatok ritkán maradnak meg, és különben is, borzasztó fiatalok vagyunk még. Szóval nem jelentene nagy kockázatot a dolog. Amikor benne vagy egy kapcsolatban, még a hibák ellenére is sokszor úgy gondolod, hiszed, hogy a párod az igazi- bár néha reménykedsz, hogy nem így van. De akárkivel jössz össze, ez felmerül. Bennem is felmerült, nem egy kapcsolatom volt, mindegyik jobb volt az előzőnél, de mindig arra gondoltam, hogy na ez az.

Viszont mikor már megtaláltad az igazit, onnantól kezdve nincsenek ilyen gondolatok, hogy "mi van, ha nem ő az...?", meg "szerintem ő a nagy Ő", hanem egyszerűen érzed, hogy ti ketten együtt egyszerűen tökéletesek vagytok, nem érdekel már nagyon semmi más rajta kívül a világban- mondjuk, ez utóbbiban segít, ha nem ő az első kapcsolatod.


de fiatalon egy szakításnak szerintem semmilyen kockázata nincs. mindig jön újabb, és mindig jön jobb. legalábbis, nálam így volt.

2015. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!