Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit tennetek ilyenkor...

Fiuk! Ti mit tennetek ilyenkor ha tenyleg szeretnetek a baratnotoket? Legalabb bocsanatot kernetek es probalnatok tenni valamit azert, hogy visszakapjatok?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy egy 1 eves kapcsolatotok van es a lany talal egy uzenetet a mobilotokban egy szamtol, amiben az all, h "hey :*". A lany felhivja a szamot, hogy megis lassa ki az es mit akar a baratjatol. Kiderul, hogy a volt baratnoje irt neki aki miatt depresszios volt a fiu es mar nem ez az elso alkalom, hogy amiatt a lany miatt hibazik a kapcsolat folyaman. A lanynak itt betelik a pohar es szakit, de igazabol megbanja, es kibekulne a fiuval, de a fiu nem tesz erte semmit, hogy visszakapja a lanyt, megis azt mondja, hogy kur*ara faj neki is a szakitas..

2015. nov. 19. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó vele a dugás, nem?
2015. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
oszinten, nem tudom mivel erdemeltem ez ki tole, soha nem hazudtam neki, ha hiszitek, ha nem... en az a tipusu ember vagyok aki inkabb elmondja az igazat, minthogy utanna a hazugsag miatt meg nagyobb fajdalmat okozzak..
2015. nov. 19. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!