Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autónál a sokszoros átiratást...

Varga Morpheus kérdése:

Autónál a sokszoros átiratást miként tudom megsporolni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Audi 80 quattro-t. Tulajtól, forgalmival, törzskönyvvel. Mikor átakartam iratni közölte, hogy hiányzik 6 db adásvételi. Ilyenkor mit tudok tenni???

#átíratás #okmányiroda. Sporolás
2015. nov. 20. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha a tulajdonostól veszed, akkor írtok egy adás-vételi szerződést és kész.


Mi hiányzik?

2015. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rajtam kivül ezadta másnak is. mások részletre vették, nem fizették.. Autoo vissza. De ez a majom leadta azazávételiket.
2015. nov. 21. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát Eredeti Tulaj eladta Gipsz Jakabnak, leadta az adásvételit. Eddig rendben. Ekkor Gipsz Jakab a tulajdonos, Eredeti Tulaj nem tudja másnak eladni az autót.


Ha Gipsz Jakabtól visszakerül Eredeti Tulaj tulajdonába az autó, akkor Eredeti Tulaj eladhatja neked, és senkinek semmi köze ahhoz, hogy előtte kié volt.


Legálisan, hivatalosan vagy Eredeti Tulaj nevén van az autó vagy nem. Ha igen, adásvételit kell írni és tiéd az autó. Ha nem, akkor ő nem adhatja el neked - te pedig jobban jársz ha nem is akarod megvenni olyantól, aki nem tulajdonosa az autónak. Hacsak nem akarod magadat mocskosul megszivatni.

2015. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!