Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS FANOK! Valaki ezekről tud...

BTS FANOK! Valaki ezekről tud valamit?

Figyelt kérdés

van olyan oldal ahol lehet a btsnek levelet irni v beszélni velük?van ilyen?ha igen akk linket kérnék.

am szerintetek a bts még 8év mulva is "müködni fog"?

mert én 8 év mulva ki akaroki menni egy koncertjükre(nagy álom XD)amugy szerintetek lesz magyarországon koncertjük????(bocsi a helyesírási hibákért csak pont elkések valahonnan de a kérdést még ki akarom irni xxd) várom a válaszokat



2015. nov. 24. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó,rengeteg képet látok arról hogy a BTS egyedül mászkál az utcán,láttam már Jin-ről is hogy full egyedül volt és valaki lesibe lekapta,Jungkook-ról is láttam és azt hiszem Jimin-ről is.Persze nem olyan helyre fognak menni ahol tele van a hely sasengokkal,de mint mondtam láttam képeket,persze olyan is van ahol kísérettel vannak mert tényleg az ember sosem tudhatja aztán még nehagy isten pár őrült tini csaj elrabolja a fiúkat xD

Sokszor mondták hogy a BTS lesz Magyarországon,sőt,üzentek is nekünk magyaroknak(yaaay)de szerintem ez lehetetlen,vagyis nem lehetetlen mert a lehetetlen szó az nagyon primitív kifejezés mert hát szokták mondani h semmi sem lehetetlen,igen ám,de hirességükből kifolyólag baromira drága lenne a jegy tehát nem hiszem hogy ez megvalósulhat,nem régibe az NCT volt Ukrajnába,lehet a BTS is oda fog majd menni,vagy környező országokba,mindenesetre azt tudom h Oroszországba már voltak.

Twitteren irhatsz nekik,esetleg még Kakaotalk vagy egyéb ilyen koreai app,V live

És a koreai utazásról,újra elmondom,semmi sem lehetetlen,ha okos vagy és tanulsz jó iskolai eredményekkel vágsz neki,akkor olyan munkád is lesz,turistaként is mehetsz persze,de ha véglegesen szeretnél kint maradni,akkor oda nagyon jól kell tanulni az iskolába,a koreai nyelvet tanulgasd,az angolt esetleg,nagyon felnéznek a koreaiak azokra akik európaiak,esetleg amerikaiak és beszélik a nyelvüket,tehát tanuld a nyelveket.Ha teszel érte,sikerülni fog:)

UI:utolsó előtti voltam xd♥

2018. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Turoczy leila válasza:
Istagram on is lehet velük beszélni?
2019. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!