Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS FANOK! Valaki ezekről tud...

BTS FANOK! Valaki ezekről tud valamit?

Figyelt kérdés

van olyan oldal ahol lehet a btsnek levelet irni v beszélni velük?van ilyen?ha igen akk linket kérnék.

am szerintetek a bts még 8év mulva is "müködni fog"?

mert én 8 év mulva ki akaroki menni egy koncertjükre(nagy álom XD)amugy szerintetek lesz magyarországon koncertjük????(bocsi a helyesírási hibákért csak pont elkések valahonnan de a kérdést még ki akarom irni xxd) várom a válaszokat



2015. nov. 24. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel a banda hivatalos honlapjára, ott biztosan lesz valamiféle email küldési lehetőség, vagy cím, de azt tudnod kell, hogy ennek csak iciny piciny töredékét látják a tagok maximum, válaszolni pedig biztosan nem fognak.


Jelenleg az egyik legnépszerűbb fiú banda korában, ha így folytatják van esélyük, hogy BigBanghez, Shineehoz stb hasonló karriert fussanak be és sok sok évig együtt maradjanak, bár 8 évet nem lehet garantálni. :D


Viszont arra nagyobb az esély, hogy egyszer Magyarországra is eljussanak, hiszen egyre több koreai banda látogat ide. Ha ez így folyatódik, előbb utóbb az ilyen nagyobb nevek is meglátogatják majd európát. Ha Magyarországot nem is, környező európai országokat biztosan. Oda könnyebben eljutsz majd, mint koreába. :D

2015. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :3
2015. nov. 25. 19:05
 3/12 anonim válasza:
Húú nekem nagyon szimpi vagy én is BTS rajongó vagyok és szintén tervezem ,hogy pont 8 év múlva kiköltözök az egyik barátnőmmel Koreába :D.Én úgy tudom ,hogy levelet lehet nekik küldeni ,de nem grantált,hogy látják/vissza írnak.Amúgy ki a kedvenc banda tagod?
2015. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Hát ha csak videóhoz/képhez szeretnél kommentálni, akkor twitter vagy v-app ha hosszabb és komolyabb témájú levél akkor nem nagyon tudok segíteni. Hát a 8 év elég sok azért, úgyhogy ezt nem lehet garantálni, de azért reménykedjünk benne <3

Elvileg két év múlva lehet, hogy jönnek, de ez nem biztos infó, úgyhogy nem mondom biztosra és olyan ,,rémhírek" is terjengenek, hogy egy jegy ára akár 50-60ezer forint is lehet és a fiatal ARMYk szerencsétlenségére csak 16 év felett lehet bemenni, de mondom ezek egyáltalán nem biztosak, inkább pletykák. Kitartás magyar ARMYk ^3^ (linkelek egy vidit, amiben a BTS nekünk, magyar ARMYknak üzen: https://www.youtube.com/watch?v=ZimBuWUP8qY)

2015. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!remélem hogy majd tényleg idetalálnak egyszer XD ment a zöld mindenkinek :3

kitartás!!!

2015. dec. 28. 19:04
 6/12 A kérdező kommentje:
ahh,ez a video... nagy reményem :3
2015. dec. 28. 19:09
 7/12 anonim válasza:
Szerintem működni fog 8 év múlva is én is tervezem egy barátnőmmel hogy kiköltözünk dél-koreába^^
2016. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi is a barátnőmmel tervezgetjük hogy kimegyünk koreába,természetesen tanulmányi célokból de nem bánnám ha majd össze futnák az egyik taggal xD

A levelezésről annyit hogy irhatsz nekik twitteren,instán(az instáról annyit hogy rengeteg kamu fiók van,úgyhogy a bighit officiális oldaljára irj ha szeretnél valamit mert az az egyetlen,bár ezt mégúgysem hiszem h a tagok látni fogják)esetleg mikor V live-on élőadásba vannak ott is tudsz nekik irni,facebokoon is de mint mondtam nem hiszem hogy ők azt látni fogják mivel azt a cég vezeti.Máshol nem,esetleg még kakaotalk talán..bár ez annyira felháboritó hogy mindegyik bandából van minden tagnak official instája(már amelyiknek van,megesik hogy nincs pl:SHINee Minho,neki egyáltalán nincs instája,vagyis még nem láttam,vagy BIGBANG Seungri)és pont a BTS-nek nincs,sajnos,remélem segitettem♥

2018. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolók kb mindent leírtak, de amit én hozzá tennék... 8 év az nagyon sok idő, nem lehet tudni, hogy mi lesz akkor, bár én tényleg remélem, hogy együtt maradnak.

Itt sokan írták, hogy kiköltöznének majd, meg ilyenek. Én most nem akarom senkitől elvenni a kedvet, túristaként én is nagyon kimennék, de ne legyetek ennyire naivak. Kicsit gondoljatok bele, biztosan élnétek ti ott? 8 év alatt rengeteg minden változik egy országon belül, illetve már lehet "kinőttök" ebből, ami nem biztos persze, de kint élni nem olyan habos torta. Ott 10-12 órákat lehúznak minimum egy nap kemény munkával az emberek, az élet egy rohanás, nincsen megállás, az iskolában is este 10-ig (ha nem tovább) ott vannak a diákok, reggeltől estig tanulnak, perfektül kell tudni a koreai nyelvet ami rohadtul nem könnyű, és időt igényel, főleg, hogy angolul nem nagyon beszél a többség, külföldiként úgy igazán nem tudnátok beilleszkedni, és még sorolhatnám. De ez csak az én véleményem, csak kicsit próbáljátok reálisabban látni a dolgokat,és ne csak a jó oldalát, amit a médián keresztül látni.

Ha pedig a BTS valaha jönne Magyarországra, biztos, hogy sokkal több lenne a jegy ára 50-60 ezernél, amit a legtöbben nem tudnának kifizetni, ezért nem látok rá sok esélyt, hogy pont ide jöjjenek, de persze ez egyáltalán nem biztos, csak én így látom.

Bocsánat, hogy ide jöttem negatívkodni, nyilván rengeteg jó dolog is van, hiszen én is imádom Koreát, de néha kicsit a másik oldalt is látni kell😅😅 egyébként hatalmas BTS fan vagyok én is, remélem azért senkit nem bántottam meg😅

2018. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam(#9), még annyit hozzátennék, hogy arra pedig ne nagyon számítsatok, hogy összeakadtok idolokkal, főleg nem a BTS-sel, hiszen ők nagyon híresek, ebből kifolyólag pedig rengeteg megszállott, és hibbant fanjuk van, ezért nem mászkálnak kíséret nélkül csak úgy bármerre. (megint sorry a negatívért😅❤️)
2018. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!