Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rasszista vagyok, ha utálom a...

Rasszista vagyok, ha utálom a cigányokat és az arabokat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2015. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
És ostoba is. A kettő gyakran együtt jár.
2015. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de sokak szerint ez jó tulajdonság
2015. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha azért utálod őket, mert barna a bőrük, fekete a hajuk, más nyelvet beszélnek stb, akkor rasszista vagy.


Ha azért utálod őket, mert koszosak, lopnak, randalíroznak stb (már amelyik), akkor nem vagy rasszista.

2015. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
4es válasz tökéletes.
2015. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 berkeczy válasza:
89%
nekem sem volt problem am veluk...mind-addig...mig...be- tortek kiraboltak...odapiszkoltak
2015. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Joe.38 ***** válasza:
82%
Nem. Simàn agymosott vagy. Mert elhitted amit a cion mèdia ràd eröltet. Rasszista. Ne ès ? Egy beteg kifordított vilàgban írhatjàk csak elő kit kell szeretned. No ez a rasszizmus. Hogy lehetne màr előírni kit szeress ? Akarjàk. Nyomjàk. Erőltetik. De ugye ennyi erdmènnyel. Azaz felvetődik a kèrdès az esetleges bűntudwt benned. De ennyi. Ettől mèg szeretni nem fogod akit nem.lehet. Sőt. Ez egy fegyver. Jól hasznàljàk.
2015. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak úgy utálod őket, mert mert, akkor rasszista vagy, ahogy a 4-es írta.


Ha azért, mert randalíroznak, bűnöznek, pofátlanok (pl. suliban a gyerekekkel), akkor nem, az természetes szerintem, hogy egy olyan népet utáljon vlaki, aki nem tud viselkedni


//Amúgy én is utálom a cigányokat, mert nem képesek integrálódni, pofátlanok, iskolába is pofátlanok (kivéve 1-2 talán)... Ha integrálódtak volna, kedvesek lennének a magyarokkal, akik már EGY ÉVEZREDE itt laknak (lakunk), akkor semmi bajom se lenne velük, de így sok! Ha valami nem tetszik nekik menjenek vissza Indiába.!

2015. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
igen, de ez miért baj? rasszistának lenni az egészséges, normális állapot, de elhitették mindenkivel, hogy valami bűnös sotét dologról van szó. francokat pedig. nézzen már mindenki ezekre az emberekre. az első zsigeri reakció az, hogy lerugni a a fejüket is, nemhogy a szomszédba költöztetni őket, meg nemhogy párosodni velük.a legtöbb arabnak és cigánynak emberi arcvonásai sincsenek. alacsony homlok, előreugró állkapocs,vitorlafülek mint a majmoknak és az általános mentális retardáció jelei az arcvonásokon stb, hozzá gnóm, csökött termet és bűzös testszag. persze hogy a fehér ember automatikusan irtózik ezektől.
2016. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
30%
És egyben előítéletes is:)
2016. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!