Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak? Nem tudom,...

Most mitcsináljak? Nem tudom, hogy mit tegyek. Már lassan a halálba menekülök :' (

Figyelt kérdés

Sziasztok!14 éves lány vagyok és eddig a bizonyítványom mimdig négyes ötös voltam!De tavaly hetedikben becsúszott négy tantárgyból hármas...A szüleim azt mondták, hogy ha lesz egy rosz jegyem is nagyon kikapok(bár sokszor apróságok miatt vernek.) és ezért hamisítottam meg a bizonyítványom...Tudom nagyon rosszat tettem,de nagyon féltem,hogy mit csinálnak velem, és nem is ilyen lány vagyok!Szerencsémre nem vették észre és mikor vissza kellett vinni a bizit akkor a tanárom sem nézett bele!De,ahogy most nyolcadikos vagyok, eljött a felvételi stb...És a tanáromnak a bizonyítványból kikell írnia a jegyeimet és biztosan észre fogja venni!Hogy szerezzem meg a bizonyítványt?Vagy hogyan kérjem ki anélkül, hogy belenéznek?Sajnálom tényleg amit tettem nagyon megbántam..

Inkább vertek volna a szüleim agyon ...Így meg ez miatt még aludni sem tudok!Könyörgök nektek nagyon szépen!!!Segítsetek!Egy elkeseredett lány!!!


2015. dec. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia , erről érdemes tanárt családvédelmiset felkeresni , ez nagy gond ami veled történik . A hamisítás érthető ez esetben és nem bűn .
2015. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondhatod azt, hogy valamelyik középiskolába már most felvételire készülsz és kell nekik a bizonyítvány, hogy megnézzék.
2015. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó értem én, de ezzel a családvédelmiss nem szeretném tönkre tenni a családom, mert szeretem őket!
2015. dec. 2. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!