Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feleslegesnek érzem az életem....

Feleslegesnek érzem az életem. Hogy segítsek magamon?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne az ha az embereket a hibáikkal együtt elfogadnák.


Eddigi életem során folyamatosan csak bántottak. Lány vagyok és hiába mutatom magam keménynek másokkal szemben mindent a szívemre veszek még ha nem is akarom.

Jó lenne azt érezni hogy elfogadnak és szeretnek.

Idáig olyanokkal illettek hogy kövér vagyok, nem vagyok szép, nagy a fejem, alacsony vagyok stb.


A környezetemben, olyan lányok vannak akik szépek, tökéletesek vagy legalább annak látszanak.

Én tisztában vagyok a külsőmmel ismerem a hibáimat kövér nem vagyok (szoktam tornázni vagy futni) de sajnos annyit mondták már hogy én is látom.

Mindig ha valami rosszat mondtak nekem megkérdeztem másokat is és ők is így gondolják-e és így is gondolták.


Én nem tudom mit tegyek, hogy ne vágjanak hozzám minden nap valami "szép szót". Legszívesebben megkérdeznék 1000 embert hogy ők is így látják?

Én már letettem róla hogy valaha is jónak lássanak, vagy hogy barátom legyen.

Nagyon sokat gondolok arra, hogy vajon ha már nem lennék a családomon és a barátnőmön kívül ki lenne az akinek hiányoznék? Vagy azoknak akiknek sikerült elérni hogy semmi életkedvem és önbizalmam ne legyen ők elgondolkodnának azon hogy talán mégsem kellett volna azt tenniük amit?

Mivel eldobni az életemet úgysem merném ezért el kell viselni mindent. Meg én szeretném megélni hogy valaki azt mondja nekem hogy szeretlek! és nem az foglalkoztatja pl. hogy mekkora az ember feje..


Én tényleg el vagyok keseredve. Szeretnék leszarni mindenkit és élvezni az életet. De nem tudom.


2011. szept. 15. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretned elvezni az eletet? Mi tart vissza?

Komolyan. Engem kaszaspoknak, meg gyufafejnek csufoltak 16 even keresztul. Aztan leszrtam, es kerestem egy olyan tarsasagot, ami/aki elfogadott. Persze ehez kellett, hogy en is fel tudjam emelni a gyufajfejemet, es tudjak nevetni. magamon is. Regi mondas de igaz. ha magadat nem tudod szeretni, akkor mas hogyan tudna?

2011. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy magad korabelit, akivel meg tudnád osztani a bánatodat. Közeledj te, őhozzá. Kérdezz valamit, vagy kérjél tőle. Mindenkit nem szarhatsz le, ahogy gondolod. Nem jó ez a felfogás. Talán ez a leszarás érződik rajtad. Talán segíts valakinek, pl munkahelyen, suliban otthon. Olyan egyszerű ismerkedni, barátkozni. Csak el kell kezdeni. lehet, először bénán sikerül, de a második már könnyebb lesz. Tehát kérdezz, vagy kérjél, és mosolyogj picit.
2011. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. A legfontosabb, hogy szeresd, fogadd el magad, a múltat engedd el. Mindenkinek vannak ellenségei, az érzékenyebb emberek meg pláne többet szenvednek a sok energiavámpírtól.

A külső egyáltalán nem vet sokat a latba - sőt - egy átlagos, kissé molett lányok a legnépszerűbbek, mert a túl csinos lányokat általában irigylik. Az ápoltság, és a szolid megjelenés mindenkit vonz - akit meg nem - azzal ne törődj, nem kár értük! A külsőd nem lehet ürügy a szomorkodásra!

Nem derül ki, mennyire komoly az aggodalmad - csak múló rossz hangulat - e, vagy komoly szorongás, esetleg depresszió.

Te érzed a súlyosságát - ha nem boldogulsz, kérd pszichológus/kineziológus/életmód tanácsadó segítségét!

2011. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!