Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk? Legalább...

Miért ilyenek a fiúk? Legalábbis velem.

Figyelt kérdés

Az osztályomban van pár fiú, akik bent órákon levegőnek néznek, általában hozzám sem szólnak, főleg a szőke, hidrogénezett kiscicákkal lógnak, piszkálják őket, meg stb, de mikor kint vagyunk utcán, vagy msn-en beszélgetnek velem ,akkor normálisak, azt mondják, hogy utálják a fentebb említett lányokat, meg hogy én vagyok a normális, és milyen jó lenne ha mindenki ilyen lenne... Már annyira nem értem hogy miért van ez...

Az egyikük talán egy kicsit tetszik is de nem igazodok ki rajta. Egyik percben azt mondja, hogy jól nézek ki, milyen jó velem lenni, másik percben meg a többiekkel van, és nem értem miért.


14/L


2010. márc. 22. 18:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
46%
És a kva nyád a tipikus pasi!
2010. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az én fiú osztálytársaim is ilyenek,a szomszédos osztály lányival lógnak szünetekben,mikor becsengetnek minket meg b*szogatnak,aztán,mikor egyenként beszélek velük élőben vagy akár msn-en,akkor meg tök kedvesek,és el lehet velük dumálni,és olyankor én vagyok a jó,a kedves,de mikor meg eggyütt vannak,olyankor pedig csak a B.sek...


ez van,minden fiú ilyen hülye,ne törődj velük :S

2010. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!