Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Létezik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Létezik hogy egy srác aki tudja hogy szerelmes vok belé, de ő azt mondta nem járna velem mert ellentétek vagyunk és összejött egy csajjal mégis érez vmit? Legalábbis a viselkedése sokszor ezt sugallja.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd őt, nem érdemel meg téged, csak vonzod, semmi több, hidd el jön majd egy srác, akivel még ha ellentétek is lesztek, kiegészítetitek majd egymást;)
2009. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. szept. 12. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm... nem ismerem a srácot, de az is lehet, hogy csak simán ő sem tudja mit akar. vagy egyszerűen csak fél. De mondjuk én is azt tanácsolom, hogy keress inkább olyasvalakit, akivel tényleg ugyanannyira vonzódtok egymáshoz! :) És szerintem a srác, aki tetszik neked, valamilyen szinten vonzódik hozzád, csak nem meri beismerni ;) Na hajrá! Sok sikert!
2009. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja sztem abszolute semmit nem érez max testi vonzalmat...

Ne foglalkozz vele, ha szerelmes vagy belé akkor tudom hogy neméppen kellemes érzések keringenek benned de nem éri meg, ha valamilyen utonmodon össze is jönnétek elég nagy lenne az esélye hogy sokkal több fájdalmat okozna mint örömet... legalábbis azokalapján amit írtál.

2009. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

és az nem lehetséges hogy az egyik barátja befolyásolja részben mert az a srác nagyon utál pedig még sose láttam.:(

2009. szept. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!