Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet segíteni egy...

Hogyan lehet segíteni egy depressziósnak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm depresszióban szenved, és nem tudom, hogy én hogyan tudnék hozzájárulni,hogy hamarabb gyógyuljon. Valami ötlet?

Nyilván ez nem olyan ismerős akinek köszönök az utcán azt' kézcsók , ennél kicsit jobb a kapcsolatunk. Sőt....



2015. dec. 10. 17:04
 1/1 anonim válasza:
Legyél vele optimista ! Sugározd a jókedvet . Én is voltam depis és sokat segített ha valaki pozitív volt velem vagy láttam , hogy lehet boldog is lenni :) segít amugy az idő is . nekem az sokat számított . De az is meghatározza , hogy hogyan tudnál segíteni ha tudod , hogy mitől lett depressziós .pl . én elvesztettem egy nagyon fontos családtagot és ezután csak a halálra gondoltam , így sokat segített , hogy életvidám emberek vettek körül :)
2016. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!