Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik horror filmet ajánlanát...

Melyik horror filmet ajánlanátok? Olyat keresek amitöl azért tudok éjjel aludni, de nem annyira semmilyen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

#horror #kevésbé ijesztő horror
2015. dec. 11. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A démonok között nem ijesztő szerintem, és nem sok köze van a valósághoz. Általában az ilyen filmeknek a töredéke igaz, ezért mondják, hogy "igaz történet alapján", ilyen horror például a szellemjárás connecticutban, Annabele is. Ha sok ilyen filmet nézel rájössz, ha a legtöbb sablonos és előre sejteni lehet a végkimenetelt, ijesztőnek pedig egyáltalán nem mondanám. A fürész féle és zombi filmek ijesztőek, hanem undorítóak, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen hidegvérű. :D
2015. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor Nem csak nekem nem ijesztő a démonok között
2015. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Számára ezek a mostani horror filmek egyáltalán nem ijesztők. Ennek az oka valószínűleg az, hogy már rengeteg horrort láttam. Például ott van a Mama is, ami túl lett értékelve, pedig dög unalom volt végignézni. A démonok között pont azok között a tucat filmek között tartozik, melyek semmi újdonsággal nem kecsegtetnek. Én inkább a tükrök cimű filmet ajánlom neked kérdező, de ebből is az első rész, ami "úgymond" értékelhető. Szerintem ez sem eléggé ijesztő, de véleményem szerint túlszárnyalja a démonok között cimű horrort.
2015. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzunk pár dolgot. Felnőtt embert egy horrorfilm szerintem sosem fog igazán megijeszteni, ezt egyszerűen nem várhatjuk el egy horrorfilmtől, főleg ha túl vagyunk már egy rakat horroron. Démonok között valóban egy rakat kliséhalmaz, mint film én se tartom jónak. Igazából 2015-ben már nehéz újat mutatni, (bár szerintem közel sem lehetetlen) szinte minden film átvesz valamit egy régebbiből, had ne soroljam a legtipikusabb kliséket amikből a Démonok között is bőven válogat (szinte már fájdalmas). Ellenben azért az ijesztgetős részek elég jól kivitelezettek, ha ez ember nem látott volna egy rakat ilyen tipikus kísértetházas, megszállós, csak a legkisebb gyerek látja szellemes sztorit még valami nyomasztó hangulat is járna mellé. Szóval a Démonok között végülis szép munka, látszik, hogy volt pénz és a rendező is tudta mit kell csinálnia (valószínűleg ő sem hiszi, hogy valami újat vagy kimondottan jót alkotott).

Ha valaki azt mondja, hogy nem félelmetes szerintem alapból gyerekes hozzáállás. A horrorfilmeket élvezni kell, ez nem egy verseny, hogy megnézed -> nem félsz -> nyertél. PERSZE HOGY NEM féltél mégis mit vársz majd szívrohamot kapsz egy filmtől?! Ennél sokkal vacakabb, rosszabbul kivitelezett horrorok vannak és kb futószalagon gyártják őket. Na meg egy gyereknek minden új, akinek a Démonok között lesz az egyik első horror amit megnéz tuti emlékezetes marad.

Mai horrorokon már nem lehet félni? Szerintem ez régen sem volt máshogy. Címeket szívesen fogadok de nekem a 80-as évekbeli filmek sem tűnnek jobbnak vagy épp hatásosabbnak a maiaknál. Attól, hogy gyerekként jobban ütöttek még nem lesznek jobbak a modern filmeknél. A horrofilmgyártás fénykora szerintem valahol a jövőben lesz.

Zombis filmek már rég nem a félelemkeltésről szólnak és nem is ennek köszönhetik a sikerüket. Egyrészt ez a műfaj a vígjátékokban csúcsosodott ki, ha pedig nem vígjáték lenne akkor a lényeg a világvége hangulat megteremtésén kéne, hogy legyen illetve a zombik elég jó táptalaj egy vérfürdőhöz ami ha jól kivitelezett én mindig szívesen veszem, főleg mert a zombikat nem sajnálja senki szerintem :)

2015. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Nem nagyon tudok ezzel vitába szállni. Aki horrorfilm kedvelő azt már nemigen rémítik meg az ilyen filmek, viszont a démonok között nagyon sablonos, de aki most kezdi ezt a műfajt annak éppen megfelelő. Az nem nagyon függ össze, hogy "felnőtt embert egy horrorfilm szerintem sosem fog igazán megijeszteni" én sem felnőttként kezdtem ezt a műfajt, de már 14 évesen is ugyanezen a véleményen voltam. Az amcsi filmek (mindegy milyen kategóriában jönnek ki), általában ugyanarról szólnak. Az a baj, hogy az effektekre mennek képi világ előnyt élvez a sztorival ellentétben, így sorra jönnek ki a szemétre való filmek.
2015. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ti...ti most így egymáshogy vagy hozzám vagy ez most hogy van kihez írtok?NAG OKOS
2015. dec. 13. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!