Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeintetek jogos volt tőle...

Szeintetek jogos volt tőle hogy el jött cirkuszolni hozzánk?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy gyereke az előző kapcsolatából.A kislány az anyukájával él.Hétvégente szokta lhozni hozzánk.Ez nem is lett volna baj ha nem minden hétvvégén löki hozzánka gyereket.Mivel néha nekünk is lett volna programunk.Mivel köztük egyáltalán nem maradt meg a jó viszony igy gondltam irok egy üzenetet a volt párjának hogy ha lehet ezen a hétvégén ne hozza el a gyereket mivel más programunk van.Erre ő eljött a házunkhoz,üvöltözni engem keresett nyilván le akart volna ordibálni hogy mit irkálok én neki.Lehet nem volt szép hogy irkáltam neki de úgy gondoltam hamár ott lakok a barátommal nekem is van annyi jogom hogy beleszóljak abba ami nem tetszik.A párom meg annyira kiakadt hogy kizavarta.A kislány azért él az anyukájával mivel a párom szerint nagyon ragaszkodik az anyjához úgyse maradt volna vele.
2015. dec. 14. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen cirkusz soha nem jogos, ezt felnőtteknek kulturáltan kellene megbeszélnie, legalább a gyerek érdekében.


DE!


Nem volt jogos tőled sem, hogy betámadtad a nőt, te ne szólj bele abba, hogy a gyerek mikor van nálatok vagy mikor nincs, ha problémád van, akkor a párodnak szólj, és majd Ő megbeszéli a gyerek anyjával. Ilyen szinten neked ehhez nincs közöd.

2015. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hozzád megy a gyerek hétvégente, hanem az apjához. Ha ő nem akarja valamelyik láthatást, akkor megbeszéli a gyerek anyjával. Amikor gyerekes emberrel léptél kapcsolatba, tudnod kellett, hogy nincs egyedül. Van egy gyereke, aki időnként megjelenik az életetekben.

Ha gyerek nélküli programot akarsz, a pároddal kell elsősorban megbeszélni.

2015. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!