Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol gyűjthetek legálisan fát...

Hol gyűjthetek legálisan fát / fákat / tüzifát?!

Figyelt kérdés

Vettem 1 parasztházat .../ valahol nagyon vidééken /

infrafűtést szereltem bele / mindenhova / ...

Hiába újak a vezetékeim ... nem tudom egyszerre az összes helységet befűteni egyéb okokból.. / Leqrja az órát /

Jött elmű vagy émász ..számoltak nekem.. Sok száz ezer !

Agyvíz fel ..vettem 1 NAGY Kandallót... Az meg zabálja a fát ! Kérdésem ... Lehet valahol legálisan fát gyűjteni ??



2015. dec. 17. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A terület tulajdonosának engedélye nélkül MINDENHOL (park,erdő,elhagyott udvar,...)TILOS!!!! Lopásnak minősül!
2015. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az erdészetek időnként kipucolják az erdők alját , tehát hivatalosan szedhetsz ágfát , ezt csökkentett áron adják

( és az erdész a mennyiség meghatározásánál is rendes szokott lenni ) , viszont neked kell összegyűjtned és szállítanod.

2015. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 darida ***** válasza:

Ha a kandalló "zabálja" a fát, a gallygyűjtés nem lesz elegendő.

Kandallóhoz érdemes lehet tüzifa rönköt venni, amelyet könnyedén fel lehet hasogatni a kívánt méretűre. Sajnos az idei fűtési szezonhoz már késő, mert felhasználás előtt néhány hónapig száradnia kellene.

2015. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Fiúk / Lányok :D

2x vettem már fát ...Az első helyen kevesebbet kaptam ...

S a fa gyönyörűen 15x15x40cm re van szabdalva s száraz ...Könnyen pakolható...

A másik helyen hasított tölgyet vettem ..ami csupavííz ...

S még több darabot közűlük szecskáznom is kell :)

Jövőre bespájzolok fából :)

2015. dec. 19. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!