Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha nagyon...

Mit csinaljak, ha nagyon tetszik egy buszsofor?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millioszor tettek mar fel hasonlo kerdeseket, de segitsetek nekem is legyszi!

Altalaban heti 1X jovok azzal a busszal. Mindig mikor felszallok mosolyogva koszon es amikor mutatom a berletem, o folyamatosan a szemembe nez. Altalaban utolsokent szoktam leszallni elol, mikor mar senki nincs a buszon es akkor ugy szokott elkoszonni tolem, hogy "Szia, draga!". Ezek olyan jol esnek es fel tudjak dobni a napomat. Ilyenkor szinte egesz nap jo kedvem van es vigyorgok. Megjegyzem,szoktam figyelni es csak engem szokott "ledragazni". Nincs gyuru az ujjan, bar nem tudom ez mennyire jelenti azt, hogy felesege sincs. Hogyan erhetnem el, hogy megszolitson? Ismetlem: NAGYON NAGYONY NAGYON tetszik es folyamatosan ra gondolok.


2015. dec. 21. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom, elég fiatal, és a leírásod alapján naiv is. Majd azt is megtanulod, hogy aki ismeretlen nőket "ledrágáz", az valószínűleg nem csak eggyel teszi ezt, hanem minddel, amelyik tetszik neki. Egy igazi férfi nem így udvarol, ez kb. az építőmunkások fütyülgetős szintje.
2015. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz te!

Nem a középkorban vagyunk.

2015. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 leszek es igen, beismerem, hogy naiv vagyok, sot eleg felenk es visszahuzodo, epp ezert nem tudok hozzaszolni, kezdemenyezni, olyanra venni a figuramat, hogy pl: pucsitok, vagy kivillantok ezt-azt (gondolom ezekre rogton kapnanak)..
2015. dec. 21. 10:49
 4/5 OacHacker válasza:
És a buszsofőr hány éves mert lehet csak úgy köszön mint nekem a nénik hogy szervusz drágaszágom
2015. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat olyan 40 es 45 kozott lehet
2015. dec. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!