Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy nő, aki állandóan...

Van egy nő, aki állandóan zaklat már több mint 30éves, beszólogat, hogyan tudnám megverni? állítólag 20évig aikido-zott meg kondizott is 6évig, én 18 vagyok

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem annak nincs túl sok értelme, ha megvered. Inkább nézd levegőnek, engedd el a füled mellett a beszólásait és mosolyogj az arcába, miközben a szemébe nézel. Ez sokkal megalázóbb annál, mintha megvernéd.
2008. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sehogy. Pláne ha fiú vagy. Ha komolyan zaklat jelentsd fel, ha meg csak beszólogat, hát szól be neki te is.
2008. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elkerülni nem tudom,mert a pasim volt felesége,és ha a képébe röhögnék,tuti megverne,és akkor leégetném magam,a maradandó sérülésekre meg inkább nem is gondolok! Tehát olyasmit kéne vele csinálni,amit egy életre megjegyez,de nem túl törvénytelen dolgot,valami szivatást...
2008. szept. 22. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy gázpisztolyt vagy egy sokkoloót... :D
2009. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járjál el wing tsun kung-fu (de csak kimondottan erre az egy fajta kung-fura, mert a többi az fos!)és ju-jitsu edzésekre, valamint vegyél egy sokkolót, ha neked megy, akkor adj neki. Az aikido egyébként is csak akkor hatásos ha te támadsz először, az aikido-val nem tudsz mást megverni, csak önmagadat megvédeni, tudom mert én is aikidozok. A wing tsun kung-fu az azért jó mert kézzel gyorsan megsorozhatod a pofáját, a ju-jitsu medig azért ha aikido technikával a csaj netán földhöz vágna akkor te leköveted a mozgását, aztán ha mind a ketten a földön vagytok, akkor ott széttéped, mert a jiu-jitsu az földharc.
2010. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,de ez már 2 éve volt,és közben ki is derült hogy nem is aikidozott :S nem lett belőle semmi....
2010. jún. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!