Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a motivációtok tanuláshoz,...

Mi a motivációtok tanuláshoz, ami depressziós korszakban is beválik? 17/L

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok minden történt és teljesen padlón vagyok. Suliban is 3 legjobb barátnőm jobb jegyeket szereznek, pedig ez nem volt mindig így. Úgy csinálnak, mintha észre se vennék. Nagyon rosszul esik, de ez se bír tanulásra, az se, hogy "gondoljak a jövőmre". Idén 2 nyelvvizsgát és egy előre hozott érettségit fogok tenni. A szünetemet tanulással akartam tölteni de nem sikerült. Ünnepek miatt rengeteg dolgom volt és halogattam folyamatosan. Ma elkezdem,töri TZ, föci TZ, biosz TZ-kre készülök. De egyszerűen semmi a világon nem tud motiválni és így elég nehéz. Ötletek? Tudnátok segíteni?

2015. dec. 30. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár tudnék segíteni... én jövőre fogk májusban érettségizni és eddig semmit nem tanultam a szünetben mert minek, hátha amúgy is addig meghalok vagy valami, hátha...Még ma sem bírom rávenni magamn pedig már megnéztem vagy egy tonna youtube videót és lassan már nem tudok mit csinálni, de így se tudom rávenni magam... Nagyon elegem van magamból..

18/L

2015. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne is mond... Ugyanez, 600 yt videot megnezek es le megy kozbe a nap... En jovo ev utan erettsegizek, mar most felek kicsit, abban remenykedek osszekaparom magam valahogy... Jo lenne talalni valami megoldast :(
2015. dec. 30. 20:21
 3/4 anonim válasza:

Nem biztos h bevalik de probaljatok meg h teljesen betablazzatok magatokat es a kis szabadidotokben tanultok😉.

(En altalaban ilyenkor jobban oda tudok figyelni)

Esetleg keszitsetek listat h "mi a mai napi teendom" de semmikepp ne lehen lehetetlen. Sztem max 2 tantargy. Es a sport is segithet

2015. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt mar tobbszor is terveztem de valahogy a vegen sosem jutok el odaig, de koszonom szepen :) megprobalom ra venni magam.
2015. dec. 31. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!