Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan depress...

Miért vagyok állandóan depressziós?

Figyelt kérdés
Sziasztok engem egy igazán különleges lénynek tartanak bár az orvosok azt mingyák csak sorozatos depresszió. Meghalt egy rokonom (1 éve) és nagyon depressziós lettem kórházba kerültem ahol aztán telemérgeztek antidepresszánsokkal ami miatt napi 23 órát aludtam és amikor ébren voltam akkor is öntudatlanul feküdtem. (mongyák a családtagjaim). Szóval egy élő halott voltam és 2 hónapja telt mire felépültem és a depresszióm is elmúlt. 5 hónapig jól voltam persze a szomorúságot levéve de megint depresszióba estem. 1 hetes szakaszokban jön rám a depresszió de nincs az a pénz amiért orvoshoz fordulnék. Valakinek valami ötlete a depresszió elűzésére?
2015. szept. 6. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Látom csak kiröhögtök hiba volt ide írni megölöm magam elegem van.
2015. szept. 11. 10:13
 2/4 anonim válasza:
nem tudom menyire valós a kérdés, de nekem az segít a depressziós időszakaimba, ha elvonom a figyelmem róla.
2015. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A depresszió elűzésére a zene,barátok,esetleg társaság,egy finom étel amit akkor ettél amikor boldog voltál,egy finom ital, vagy olyan dolog amit kiszeretnél próbálni,persze ha van rá módod
2016. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugye nem lettél öngyilkos?
2021. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!