Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdetnek az utcazenélésből...

Kezdetnek az utcazenélésből meg tudnék "élni"?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok kimegyek külföldre new yorkba , londonba, meg még sok helyre világot látni. Énekes akarok lenni és arra gondoltam hogy kezdetnek megprobálkozok az utcazenéléssel... Szerintetek jönne ebből nappnta annyi pénz hogy ne haljak éhen? Esküszöm még hajléktalan is leszek csak valahogy el kellene indulni. Valami jobb kornyekre gondoltam londonban ahol gazdagabbak laknak es majd ott alszok egy padon vagy valami. Tanácsok? Véleménxek?
2016. jan. 3. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hoyg az utcazeneléshez engedély kell (ami nem ingyen van), emellett sehol nem kapsz annyit, hoyg abból akárcsak kajára is elég legyen.


De ettöl függetlenül is sehol nem állnak veled szóba, ha uzcazenész/hajéktalan vagy - így semmi esetre sem lesz belöled semmi.


Emellett ha zenész vagy énekes akarsz lenni, akkor elöször szerezz valami képzettséget. Külföldön végképp semmi esélyed arra, hoyg bárki is foglalkozna veled, van elég "hazai" fiatal is, akinek ilyen légvárai vannak, nem kell egy külföldi, aki még a nyelvet sem tudja rendesen.

2016. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom az Amerikai angolt is meg a Britett is mindegy attol meg megprobalkozik vele
2016. jan. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!