Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok es akar szunet van, akar iskola ido egyszeruen nem tudok elaludni ejszakankent. Csak forgolodok az agyban es nem megy, es egy ido utan meg a fejem is megfajdul. Nem tudok mit csinalni, mert napi 3-4 ora alvassal semmit nem erek es napkozben pedig hulla vagyok. Mar rengeteg mindent kiprobaltam, egy idoben olvastam elalvas elott, vagy tornaztam napkozben, de semmi sem segitett. Valaki nagyon remelem tud valami jo otletet, mert igy nem megy az iskola:(

Elore is koszonom a valaszokat.



2016. jan. 4. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a recept nélkül kapható bio melatonin segített, nem kellett rászokni, mert rövid idő után ment nélküle is.
2016. jan. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Altatót szedj
2016. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt akartam tanácsolni, hogy olvassál este egy jó könyvet, de nem valami olyat, ami felizgat, hanem valami kellemes romantikusat. Bronte: Üvöltő szelek, vagy Elfújta a szél stb., vagy menjél ki a friss levegőre, sétálj esténként egy órát. Az a baj, hogy stresszelsz a tanulás miatt. Ha mégsem sikerül elaludnod, akkor vegyél a patikában Valeriana tablettát, és 1 szemet vegyél be lefekvés előtt fél órával, de ne többet. És ha el akarod hagyni - szedjed két-három hétig -, akkor fokozatosan hagyd el, minden másnap vegyél be. Aztán nyáron biztos rendbe jössz.
2016. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!