Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ebayen lehet közleményt...

Az ebayen lehet közleményt írni? Valamint mit lehet tenni elkeveredett csomag ügyében?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ebayről egy csomó dolgot megrendeltem. (kb. 14 dolgot a gyűrűtől a kabátig mindent), és a postázási cím egy kedves ismerős munkahelye volt. Csak azt elfelejtette megemlíteni, hogy a cím több dolgot is foglal magába. Egy társasházat, egy mosodát, egy könyvelő- és egy utazási irodát... ha hozná a postás a dolgokat hogyan jár el ilyenkor? vagy hogy tudom átvenni? máskor tudok közleményt írni legközelebbi rendeléskor?

Ráadásul az ismerősöm az egyik üzletben dolgozik, így nincs kiírva név sem, de a rendelés amúgy is az én nevemre érkezne.



2016. jan. 4. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ebays cuccokat 99%-ban csak fogjak és bedobja a címen lévő postaládába, amelyikbe tudja abba, nekünk 2 láda van, 1 az enyém 1 mamámé, és sokszor abból szedtem ki a cuccom, papírt nem kell aláírni, hogy átvetted, nagyobb csomagot vagy átdob a kerítésen a francba vagy esetleg ír 1 értesítőt és elmehetsz érte a postára.


ebayn - my ebay - purasche history - ott adott terméknél contact seller aztán írsz, hogy nem jött meg a csomag (angolul) bla bla aztán vagy visszafizeti vagy egy részét v tojik rád, de ez esetben te vagy a hibás, ha rossz cím miatt nem kapod meg.

2016. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor valoszinuleg az lesz, hogy minden házba bekopogok, mivel van benne egy téli kabát is és egy 64 gigás samsung memoriakartya is :(
2016. jan. 4. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

ej ej


kabát úgysem fér be, az szerintem értesítős dolog lesz, sd kártyát meg bedobja ott valahol.

Egyébként ki tudja mikor érkezik meg a cucc, így hiába kérdezed, ha meg túl késő megint nem jó.

Legközelebb magadhoz rendeld mindenképpen.

2016. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
magamhoz nem merek, mert társasházban lakom, és a postaláda zára elromlott, így nem lehet bezárni. :S
2016. jan. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!