Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt nem tudom hová tenni....

Ezt nem tudom hová tenni. Történt már ilyesmi valakivel?

Figyelt kérdés

Na, ezt most nem vicc.Az van, hogy egyedül élek egy albérletben, jóideje nem járt már itt nálam senki, így senkinek nem adtam kulcsot.

Szóval azt történt, hogy mivel hideg van, felvettem egy vastagabb pizsamafelsőt + pizsama nadrágot, és elmentem aludni.Reggel viszont mikor felkeltem nem volt rajtam a pizsama nadrág...

Ez tényleg nem vicc, és azóta sincs meg!Egyszerűen nem találom.

Na, most mielőtt valaki azt írná, hogy hívjak papot, vagy ördögűzőt vagy mit tudom én mit, mondom, hogy nem hiszek az ilyen dolgokban...Azt is leszögezném, hogy nem álltam/állokok tudatmódosító szerek hatása alatt! :DD

Azt sem gondolom, hogy valaki betört,mert minden a helyén van, és nem hiszem hogy bárkinek is egy használt pizsama alsóra fájna a foga.

Lehet hogy alvajáró vagyok?Valakivel történt már ilyen?

A családom/barátaim hülyének néznek, és azt hiszik kitaláltam... :D



2016. jan. 4. 17:54
 1/4 anonim válasza:
100%
A leglogikusabb válasz, hogy alvajáró vagy, bár ha egyedül élsz, nehéz lesz ezt bebizonyítani. Vagy csak simán félálomban voltál, álmodban levetetted, de mire felébredtél, nem emlékeztél a cselekedetedre.
2016. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazad lehet, de ez akkor is abszurd! :D

Ilyen még sosem történt velem, de majd megpróbálok hozzászokni, és veszek egy új gatyát.

Köszi a választ! :D

2016. jan. 4. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ebben semmi különös. Lehet, hogy csak felébredtél éjszaka, úgy érezted meleged van vagy kényelmetlen a nadrág és levetted. Simán lehet, hogy nem emlékszel rá. Ettől még nem vagy alvajáró.
2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, azért nem szoktam csak így elfelejteni a dolgokat, plusz a nadrág is eltűnt..

Ha igazad van remélem nem tettem valami kínos helyre..XD

Neked is köszi a választ, ment a zöld kéz, ha már vettétek a fáradtságot, hogy egy ilyen hülye kérdésre válaszoljatok. :D

2016. jan. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!