Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az, ami az embert ki tudja...

Ultraviolence kérdése:

Mi az, ami az embert ki tudja kapcsolni a valóságból egy kicsit, hogy nyugalommal töltse el, ne gondolkodjon. és kicsit betompítsa? És, ami nem nyugtató. Nem gyógyszer, sem fű. (sem könyv) kérlek, aki tud választ, segítsen!

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Zene... Amilyen Neked tetszik :-)
2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem például a természetben való kirándulás vált be. Erdőfördő fogalommal itt írnak róla:

[link]

Például imádom a Bakonyt.

A másik, ami ilyen téli napokban aktuálisabb a kirándulásnál, ha azt csinálok otthon amihez éppen kedvem van. Például tegnap egész éjjel e-maileztem egy csinos lánnyal, közös érdeklődésről. Reggelre nem hogy fáradt nem voltam hanem frissnek és kiegyensúlyozottnak éreztem magam.

2016. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszoat és nagyra értékelem!De olyan kell,aminek hasonló hatása van,mint egy nyugtatónak...csak mégsem pont az. Ami kiüríti az elmét
2016. jan. 4. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Youtube-on találsz sok hangoskönyvet vagy hangos mesét ill. rádiókabarét, ezeket hallgasd, nálam bevált.
2016. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és nem akarok erőszakos lenni, de a zene pont olyan, mint a kívánságod: kikapcsolja az elmét, megnyugtat.

Természetesen nem elsősorban rockzenére gondoltam (de akár még az is lehet), de vannak kifejezettem meditációs zenék is.

Embere válogatja, ki mire tud kikapcsolni: van aki egy Bach-ra, van, aki meditációs zenére, van, aki könnyűzenére, van, aki operára stb.

2016. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uszoda, ha tudsz úszni. Ha nem, akkor ott megtanulhatsz. Hanyattfeszem a vízen, és megszűnik a külvilág, a hangok, minden. Utána persze otthon a zene, rengeteg kedvencem van a Youtube-on.
2016. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!