Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucináltam a gyógyszerektől?

Sansa LannisterStark kérdése:

Hallucináltam a gyógyszerektől?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos még így névtelenül is erről írni, de muszáj tudnom. Nyugtatót (Frontin) és kedélyállapot javítót (Rexetin) írt fel a pszichiáter, és a szüleim kényszerítettek rá hogy szedjem. Nem képesek felfogni hogy csak egy kis szeretetre lenne szükségem. De ez most mellékes.

Beszedtem mindkét gyógyszert ahogy az orvos írta, és pár nappal később éjjel izzadtan, remegve vergődtem az ágyban, nem bírtam egész éjjel aludni, a szivem nagyon hevesen dobogott. Aztán a vaksötétben nagyon élethűen "láttam" egy hatalmas kutya nagyságú pókot, ami felém mászik a takarómon. Azonnal felkapcsoltam a villanyt és eltűnt.

Utána nem mertem újra lekapcsolni. Soha többet nem szedtem be a gyógyszereket, a napi adag a kukába ment, a szüleim nem tudják. Az orvoshoz sem akarok visszamenni, ugyanis nem vagyok beteg, nem erre van szükségem.

Ennek már több hónapja, de most is beleborzongok, és arra gondoltam, hogy aznap éjjel be voltam tépve? Hallucináltam?

Nagyon nagyon drogellenes vagyok, és most hogy ez eszembe jutott, nagyon félek, mi van ha akkor "be voltam drogozva?"

Amúgy már jól vagyok, csak ez érdekelne, mert még elvileg vissza kell mennem az orvoshoz, és el akarom neki meg a szüleimnek mondani, miért nem szedem tovább a bogyókat.



2016. jan. 3. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem is volt nyugtatótól is és altatótól is.

Mindtől rosszul voltam, amelyiket rajtam kipróbálták.

Én álmatlanság miatt kaptam őket.

Hány éves vagy?

2016. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem a narkótól
2016. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne érezd kínosnak a dolgot. Amiket leírtál azok az ilyen gyógyszerek tipikus mellékhatásai. Akkor kellett volna visszamenni az orvoshoz és mondani, hogy ez így nem oké. Az a baj, hogy amíg sikerül megtalálni az ideális gyógyszert, addig pár ilyenbe beleszalad az ember. Jártam én is így, ha megnyugtat. Függőség alakulhat ki az ilyen bogyóknál is, mint a drogoknál, viszont ez a remegés-izzadás-szívkiugrás dolog nagyon olyan, mint ha elvonási tünet lenne. Tehát egy ideig szedted a gyógyszereket aztán egy idő után úgy döntöttél, hogy többet nem szedsz be és hipp- hopp abbahagytad. Na ez volt egy hiba, ha így tettél. De ha jól vagy, akkor nincs baj.
2016. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es ezt nem értem.

3-as én csak 1 hétig szedtem, és a halucináció után hagytam abba, mert ilyet soha többet nem akarok érezni. Soha többet nem vagyok hajlandó ilyesféle drogokat beszedni! Nincs rá szükségem. Nem vagyok beteg, csak gané a sok ember aki körbevesz. Majd keresek másik társaságot és meg van oldva. Nem is értem, hogy hagyhattam magam rábeszélni a bogyókra. Hülye voltam, már látom, dehát a szüleim erőszakoskodtak.

2016. jan. 3. 18:13
 5/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, de még csak most fogok érettségizni, szóval senkit sem érdekel, hogy elvileg nagykorú vagyok.
2016. jan. 3. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

miért akarják, hogy szedd?


senki nem fogja megtudni, hogy már nem szeded (az orvos nem vizsgál semmilyen szintet, se felírás előtt, se közben!), nem muszáj bevallanod.


szerintem ez kisebb felelőtlenség, mint egyáltalán szedni.

2016. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem már rájöttek, csak nem érdekli már őket. Amióta visszamentem a suliba (3 hetet hiányoztam), csak aludni megyek haza.

Azért erőltették, mert elhisznek mindent amit az orvos mond, akivel am összesen 1 órát beszélgettem ilyen idióta sablonos kérdésekről, amiknek semmi köze hozzám.

2016. jan. 3. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:

pszichológushoz járj, egy kis terápia, meg beszéld ki magadból a gondjaid sokat segíthet!


gyógyszereket hagyd, mert az csak tüneti kezelés és sokkal több mellékhatással járnak(mint ahogy írtad)


barátokkal is próbálj lenni és a sportot v valami olyan dolgot,amit szívesen csinálsz, azt én is javaslom!


próbálj meg nem unatkozni,és egyedül maradni a gondolataiddal,mert nem tesz jót :(


jobbulást kívánok

2016. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!