Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért éljek? Válaszokat...

Miért éljek? Válaszokat kérek. Lent megtaláljátok a többit

Figyelt kérdés
semmi értelme nincs az életemnek.. Megakarok halni... A szerelmemet 2 hónapja elveszítettem és azóta vagyok ilyen.. Soha sincs semmihez kedvem.. Tudom hogy senki sem szeret engem, senkinek nem vagyok fontos.. Akkor miért éljek?? Nem tudok boldog lenni.. Egy élő halott vagyok.. Barátaim nincsenek... Senkim nincsen.. Megakarok halni.. Tudtok olyat amivel első próbálkozásra sikerrel járok és meghalok?

2016. jan. 8. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim. Sőt ráadásul nekem még soha sem volt. De mégis abban bízok majd egyszer lesz...
2016. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem szabad ilyenen gondolkozni, verd ki az eszedből. Velem is sokszor volt olyan hogy már nem akartam tovább élni de majd jól elgondolkoztam és rájöttem hogy semmi értelme nem lenne öngyilkosságot elkövetni. Ha meghalnál akkor biztosan hiányoznál valakinek, meg ha csak egy embernek is de hiányoznál. Egyszer minden rendbejön csak bízni kell benne. Ha mindenki igy gondolkozna hogy nincs kedve élni akkor a világ mindjárt üres lenne. NEM SZABAD BUTASÁGOT ELKÖVETNI, gondolkozz el...
2016. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én megértem ezt a részét.. De bennem már nincsenek remények, nincsen célom.. Nem akarok elérni semmit sem az életben.. Én egy senki vagyok... Nem látom annak értelmét hogy én éljek.. Senkinek nem hiányoznék. Ezt tudom.. Senki vagyok és az leszek mindig.. Én már feladtam... Lehet meghalok, de lehet hogy elvegetálok.. Élni sose fogok tudni. Nem tudok boldog lenni, nem tudok semmit sem élvezni..
2016. jan. 8. 18:33
 4/12 anonim válasza:
A szüleidnek sem hiányoznál?
2016. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azoknak sem.. Érzem, tudom hogy nem szeretnek.. Senki se szeret engem.. Ilyen embert amilyen én vagyok nem is lehet szeretni. Én nem érdemlem meg azt hogy valaki szeressen engem, nem érdemlem meg az életet sem
2016. jan. 8. 18:40
 6/12 anonim válasza:
hány éves vagy?? Ne igy gondolkozz hogy biztos nem szeretnek, gondolj valamire jóra. Amig nem volt szerelmed addig is megakartál hakni??
2016. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.. Tudom, eléggé fiatal vagyok de kérlek ne piszkáljatok.. Nem, amikkor volt szerelmem akkor természetesen nem akartam meghalni.. De most mindenáron megakarok... És nem tudok jóra gondolni már.. :(
2016. jan. 8. 18:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi félleírtam.. Ameddig nem volt szerelmem igen azelőtt is megakartam halni.. 3 hónapig jártunk, addig boldog voltam, de most 2 hónapja megint ez.. Mindenáron megakarok halni
2016. jan. 8. 18:49
 9/12 anonim válasza:
A suliban sincsenek barataid???
2016. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nincsenek.. Senki
2016. jan. 8. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!