Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eger van a falban mit lehet...

Eger van a falban mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szomszed fala a mienkre van epitve. felujitottak es azota kaparasokat hallok a falban. mar jeleztem felejuk a dolgot,de elkuldtek a fenebe kb. estenkent hallgatom,h itt motoz.valszleg ki/be jarkal,mert csak idonkent hallom. annyit kene tennik,h megkeresik azt a rest ahol be tud menni az eger...normalis emberi modon kertem meg oket es kozoltek,h hulyesegeket beszelek.felajanlottam a segitsegemet is,de nem fogadtak el. nekem nincs penzem ragcsaloirtokra meg nem is az en hibambol adodoan kozlekedik ez az eger...mit javasoltok?
2016. jan. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Dinamitot kell erősiteni a falra, meggyujtani, futni. Minden problémád megoldódik, még a szomszédos is.
2016. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mar en is gondoltam erre,de sajnos torvenybeutkozo....:)
2016. jan. 11. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd mondod a hatóságoknak hogy Há' nem tehetek róla, idegállapotba' vóótam.
2016. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vettem egy ultrahangos riasztót, és azóta nincsenek nyomai az egereknek (tele volt ürülékkel a spájz). Mindazonáltal nem mondom tutira, hogy ez a riasztónak köszönhető, ősszel eleve gyakrabban fordulnak elő, és mivel új a ház (költözés), nincs alternatíva, hogy korábban is voltak-e egerek.
2016. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja majd elmebajra fogom:)) köszönöm utolsó válaszoló a kommented,megfogadom a tanácsod,hátha beválik!
2016. jan. 14. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!