Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egerek vannak a falban mitlehe...

Egerek vannak a falban mitlehetne tenni?

Figyelt kérdés
A lakásunk fala rosszul van megcsinálva a közetgyapot és mindenbizonnyal egerek vannak bent.Lehet hallani is öket.Mit lehetne tenni.Közetgyapot és gipszkarton van de nagyonrosszul van megcsinálva. Lehet hallani hogy rágnak és mennek bent.Kérlek segitsetek
2008. aug. 28. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld meg az ultrahangos egérriasztót, hátha kijönnek onnan. Bár nekünk ez nem igazán vált be. Esetleg szórhatsz be mérget, de akkor meg ott bent fognak megdögölni, és büdös lesz. Esetleg fogadj fel egy rágcsálóírtót, jobbat nemigazán tudok.
2008. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A rágcsálóírtó biztos, hogy a legjobb gondolat, de azért van itt érdekesség. Az egér a kőzet/üveg gyapotot nem rágja, a gipszkartont, ha megeszi megdöglik. Namármost valamit ennie kell. Meg kell keresni mit zabál(hat), el kell tüntetni. Éhes lesz és előjön. És akkor szorosan a fal tövében, bábolna bio-s ragacsban ott vigyorog a sajtocska, diócska, egérke meg éhes, beleragad. Mi, mikor beköltöztünk a házunkba, már lakott egy egércsalád. A ragaccsal 13 egeret fogtunk meg 2 hét alatt. Volt mikor 1 éjszaka 1 ragaccsal 3-at. Azóta 2x jött be valahogy egér, néhány nap alatt megvoltak.
2008. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez a téma engem is érdekelne,mert az egér riasztót még a forgalmazó sem javasolta,azt mondta egy idő után megszokják as hangját.A ragasztót meg egyszerűen kikerülték a ki dögök.Most ha meglátunk egy egeret behozzuk a macskát,de ez sem igazán hatásos.
2008. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt hallottam, hogy a lábukat is képesek lerágni, ha ráragadnak a ragasztóra. Az én nagymamám biztos módszere: valami darált (keksz, reszelt sajt stb.) kajcsit összekevert gipsszel és az egérjuk közelébe tette. Az egérke megérezte az illatát s jót lakmározott belőle. Ha akarta, ha nem pici gipszet is megevett ami dővel megkötött a pocójában és elpusztult. Kicsit durva, de neki bejött.
2008. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2008. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%
Kikkel önteni a falat betonnal, és akkor megdöglenek a gecibe.
2008. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!