Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi és társadalombiztosí...

Munkaügyi és társadalombiztosításai igazgatási vagy közigazgatás-szervező?

Figyelt kérdés
melyik éri meg jobban? könnyebb nehezebb? órák száma egy héten, stb vélemények?

2016. jan. 12. 22:20
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:

Közigazgatás-szervezőként könnyebben el tudsz majd helyezkedni, sokkal több ilyen munkahely van, a munkaügy és TB szűkebb kör.

Szóval ig.szervezőként: járási hivatalokban, önkormányzatoknál, kormányhivatalokban, nagykövetségeken, stb. tudsz majd elhelyezkedni.

2016. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%

Én NKE-Közig-szervező elsőéves hallgató vagyok de már nem sokáig szerencsére .

Nagyon rossz szak. Unalmas, monoton, az összes töltelék tárgynál szívatnak minket. Félévkor ott is hagyom, ja és nagyon keveset lehet vele majd keresni. Az állam csicska ügyintézője leszel ezzel az alapdiplomával nettó 100-120-ért. Édesanyám az élő példa, ő sajnos a közigazgatásban dolgozik és nagyon kevés a bérük holott már 25 éves munkatapasztalattal rendelkezik, de hát ez az állami szféra. Ha teheted keress egy piacképesebb szakot és ne jelentkezz ide.

2016. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2-es: Bárcsak olvastam volna a te és a tieidhez hasonló kommenteket korábban...Biztosan máshogy döntöttem volna, mert teljesen igazat adok neked. Veled egy évfolyamon kezdtem, de én sajnos befejeztem, nem váltottam.
2020. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!