Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha nem segít...

Mit tudok tenni ha nem segít a rendőrség?

Figyelt kérdés
Apám építette házban élek már vagy 12 éve.6 éve észleltem hogy a ház rejtett zugaiban életellenes tevékenységeket tesznek emberek ellen apám és barátai.Hiába szóltam mindenféle rendőrségnek nem hisznek nekem így ezek a dolgok tovább maradnak büntetlenül sőt még engem vittek el pszichiátriára ahelyett hogy akár dns vizsgálatot vagy kutyákat vagy hazugságvizsgálatot hajtottak volna végre. Hang felvételeim vannak amin meg tudom mutatni az onnan származó hangokat de arra valamiért nem kiváncsi a rendőrség.

2016. jan. 13. 01:06
 1/5 anonim válasza:
Mit értesz emberellenes tevékenység alatt? (Fekete mágia, emberáldozatok?) Elég tág fogalom!
2016. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
életellenes.. bocsánat. korán van még :))
2016. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene menned az elmegyógyító intézetbe. Valamelyik másikba, mert a korábbiban nem jártak sikerrel. Gyógyulj meg minél előbb!
2016. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Írd le részletesen, hogy mit láttál, hallottál - hátha tudunk tanácsot adni. Így ennyi információból nehéz.
2016. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig legalább a kutyákat végrehajthatták volna!
2016. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!