Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az Emese szép név?

Szerintetek az Emese szép név?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem annyira nem tetszik, valahogy olyan régies hangzású, de ez csak az én véleményem.
2016. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szép név és még jellegzetesen magyar is. Bár normális ember nyilván nem csak ezen szempont szerint választ nevet a gyerekének,de az Emese emellett egy szép és szerintem nőies név,ami teljesen megállja a helyét.
2016. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szép!

Nagyon is!

2016. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek!
2016. jan. 17. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon,nagyin csúnya név, ráadàsul öreges is. Melesleg meg 4 roma asszonyt , meg vagy 3 fiatalabb lányt ismerek ezzel a névvel.

Megaztán csúfolni is könnyü...Evese ( értsd : eVESE )

2016. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szép csak vezetéknévhez is passzoljon.(pl. Fekete vezetéknévhez nem adnám, Kováccsal már jó) Páromnak nagyon tetszik, de nálunk az utolsó szótag E-t tartalmaz, emiatt még pihentetjük.

A Mesi becézés meg különösen tetszik.

2016. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi Meskónak, Mesinek, Memének és Meminek beczézzük a kicsikénket
2016. jan. 19. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem így hívnak :D

igazából semleges vagyok ezzel kapcsolatban. Annak örülök hogy nem tucatnév. És az idősebb embereknek nagyon tetszik a nevem, nem tudom miért :D

2016. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem is így hívnak. Én inkább megváltoztatnám mert szerintem túl magyaros és sokszor csúfolnak is miatta, plusz a jelentése sem valami kedves ( ősanya, szoptató)
2018. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát engem is Emesének hívnak és régebben utáltam mert "túl magyar" :D de most már szeretem.

Azt meg nem értem hogy milyen csúfolás az hogy evese?? xdd

2018. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!