Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha nem is vagyok beteg?

Mi lesz, ha nem is vagyok beteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok(lány). Jövőhét kedden megyünk(anyukámmal) megvizsgálni, hogy van-e szociális fóbiám, depresszióm, esetleg valami más bajom. Én mondtam anyámnak, hogy menjünk el, de félek, hogy nem lesz semmi bajom. Ez azért lenne baj, mert ezért nem érné meg 1 nap kihagyni a sulit, a másik meg az, hogy ha kiderülne, hogy nincs semmi bajom, akkor tényleg ilyen az élet és tényleg ilyen tulajdonságaim vannak, amiből nem lehet „kigyógyúlni". Mi lesz, ha nem is vagyok beteg?



2016. jan. 16. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem betegség nekem szorongásom van szóval az kb hasonló suli után is tudtok menni szerintem de nem betegség de ha nem érzed komolyan akkor nem biztos kell menned de iskolapszichológushoz menny szerintem de tudod mit csinálsz segíteni próbáltam
2016. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem vizsgál meg szakember akkor nem tudod meg,hogy van-e bajod
2016. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 GetOutOfHereStalker válasza:
1 nap sulit a mentális egészségedért szerintem megéri kihagyni, ha az vagy, ha nem.Semmilyen probléma nem kezelhetetlen.Én 12 éve szenvedek szociális fóbiában, de nem mertem elmenni soha pszichológushoz, most meg iszom a levét.Szerintem inkább szard le a sulit 1 napra, minthogy te is olyan legyél mint én.
2016. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utcsó válaszoló:

Ha nem mentél el pszichológus hoz, akkor honnan gondolod, hogy szociális fóbiád van?

2016. jan. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!