Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakokat ajánlanátok?

Milyen szakokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Segítségre, tanácsra lenne szükségem továbbtanulással kapcsolatban.Francia kéttanítási nyelvű tagozatra járok második nyelvem az angol.El kell döntenem milyen fakultációt vegyek fel.Eddig inkább humán beállítottságú voltam de a gimnáziumban olyan jó tanárokat kaptam akik megszerettették velem a kémiát fizikát de főleg a biológiát és még matekra is szívesebben járok be mint irodalom órára.Ami még érdekel az a művészettörténelem ezért az egyik tervem a szabad bölcsész de úgy hallottam nehéz bölcsészként elhelyezkedni és ha sikerül is a fizetés nem túl kielégítő.A biológiát imádom és gondoltam töri mellé ezt is felveszem fakultációnak de nem szeretnék emeltezni belőle csak ha találok egy szakot ami érdekel és ami miatt érdemes lenne .Milyen szakokat ajánlanátok figyelmembe?(Mindenből ötös vagyok kivéve matek amiből úgy vagyok négyes hogy órán figyelgetek de különösebben sohasem ültem le itthon tanulni mindig háttérbe került de nem vetem meg mint tantárgy.)

18/L



2016. jan. 19. 18:20
 1/1 fakszajani válasza:
lehetnél töri és biosz tanár?!? csak tipp :D ha jól megy és szereted a gyerekeket mért is ne?? nyelvtudással mehetsz külföldre és ott általában többet keresnek és jól meg lehet élni belőle.
2016. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!