Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne most elkezdeni...

Érdemes lenne most elkezdeni videozni?

Figyelt kérdés

Jovore felvetelizek (most vagyok 7.es), és azt talaltam ki h szeretnek ugy kozepiskolaba menni h mar valamennyire ismernek. 1 ev alna (kb) rendelkezesemre. Mennyi feliratkozot tudnek ez ido alatt keresni? Tudom h ez attol fugg h milyen jó vagyok. Most tegyuk fel h jo vagyok (nem profi), akkor mennyi kovetot szerezhetnek?

Illetve milyen temaban? 13/l



2016. jan. 19. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

El se kezd!

Ha nincs meg ,hogy mit akarsz, hogyan akarod, csak azt tudod, hogy e most ebbe belevágsz, akkor el se kezd!


Ehhez tudnod kéne mit akarsz, hogyan akarod és egyáltalán kinek akarod...


Ezen felül túl fiatal vagy még hozzá...

2016. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

En megertem a velemenyedet, de nagyjabol meg vannak hogy miben szeretnék : diy, challenge, (egy kis smink, de nem olyan mint JENNIKE). És az h túl fiatal vagyok...szerintem ismered szandimandit,kameet, meg a tobbieket akkor...

És eredetileg az volt a kérdés hogy hány feliratkozót tudok szerezni 1 év alatt

2016. jan. 20. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, szerencsére nem ismerem őket,

az 'illetve milyen témában' eléggé azt jelenti, hogy nem tudod mit akarsz, szóval ha tudod, minek kérdezed meg?


Egy év alatt van, aki párezer feliratkozót szerez, van, aki egyet sem...

A legnagyobbak közül is a legtöbben csak ÉVEK után lettek ismertek, ne akarj azért youtubozni, hogy népszerű legyél, mert az nem fog sikerülni.


az ÖSSZES nagy videóst megkérdezték már, hogy mit és hogyan érdemes, kivétel nélkül mind azt mondta, hogy ÉLVEZD AMIT CSINÁLSZ és NE AZÉRT CSINÁLD, HOGY NÉPSZERŰ LEGYÉL.


Nyugodtan elkezdheted, de tényleg ne akarj egy év alatt sztár lenni...


Ezt nem lehet megmondani, ha csak nincs egy időgéped, hogy megnézd...

így a válasz lehet 0, lehet 3, lehet 100, lehet akár mennyi...

2016. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát már manapság csak nagyon nehezen lehet valakiből híres videós, meg van az bizonyos pár ember aki nagyon népszerű, utánuk a pár ezres feliratkozósok, alatta meg több ezer videós van, alig pár , vagy pár száz feliratkozóval, van akinek 4 év alatt nem érte el az 500 feliratkozót sem. Ahhoz, meg hogy ismerjenek legalább 20-30 ezer feliratkozó kéne. Olyan tartalmat meg csinálni, amivel nincs tele a youtube már nem igazán lehet. Az meg másik dolog hogy vannak páran mint az a szandimandi akinek hirtelen sok feliratkozója lett, az is csak egy szerencse volt neki, rajta kívül több száz olyan van mint ő, akiknek maradt a pár feliratkozó...

Legalább ha valami askfm vagy fb celeb lennél már, és ott van sok ezer feliratkozód, utána kezdesz videózni akkor gyorsan népszerűbb videós lehetnél sokkal xd de attól függetlenül nyugodtan töltögess fel videókat, meglátod milyenek a visszajelzések, és majd idővel úgyis kiderül hogy mennyi értelme van csinálni.

2016. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Alapból ez a hozzáállás rossz. Szerintem úgy érdemes elkezdeni mint egy hobbit amit akkor is szeretsz csinálni ha nem néz senki de téged szórakoztat. Sokan mondták, hogy nem szabad feladni, azt azért mondták mert ők is átestek ezen.
2017. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!