Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak angolul szidják az...

Miért csak angolul szidják az autistákat?

Figyelt kérdés
Ennek semmi értelme! Albert Einstein és Bill Gates is autista volt! nem normális idióták...

2015. aug. 11. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Hol, mikor, mi? Lehet velem van a baj, de ezt a kérdést most nem értem.


Az angol világnyelv, a legtöbb netes oldalon angolul beszélnek az emberek, de hogy csak angolul szidják az autistákat azt erősen kétlem. Hogy konkrétan most mire gondolsz arról fogalmam sincsen, így ennyit tudtam válaszolni neked.

2015. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyértem hogy csak angol nyelven szidják őket pl YouTubeon. Láttam már magyart,de az is angolul mondta.
2015. aug. 12. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak angolul, és külföldön akadnak kellemetlen megjegyzések.

Ugyanakkor az interneten van egy műfaj, a "haterkedés" illetve "trollkodás". Ezt általában olyanok csinálják, akiknek nincsenek önálló gondolataik, nem tudnak érdekes dolgokat kitalálni, így inkább másokat szidnak.

A trollok direkt provokálják a közönséget a több hozzászólás és megosztás miatt - az sem számít, hogy nem szimpatikusak, a lényeg hogy valaki végre foglalkozzon velük.


Ezek a jelenségek szervezetten, céltudatosan, divat jelleggel külföldön inkább jellemzőek. Illetve az angol nyelv nem csak azok számára érthető, akiknél az a hivatalos nyelv - mivel "világnyelvről" van szó! Nem szabad az ilyesmivel foglalkozni, időpocsékolás. Egyszerűen nem kell megnézni az ilyen anyagokat.

Ha népszerűbb felület művel ilyesmit, arra minden bizonnyal egy másik népszerű felületen reagálni fognak - teret kapnak az ellenvélemények is.

Ha igazán népszerű, hivatalos médiáról beszélünk, azok egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, hogy egyoldalúan szidjanak egy csoportot, mert beperelik őket.

2015. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megint nézem a kommenteket YouTubeon. Van egy ember aki valami hülyeséget ír. Erre egy nem normális elkezdi: Are you autistic?
2015. aug. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!