Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért keserű egyes fogpiszkáló...

Miért keserű egyes fogpiszkáló, a műanyag hengeralakú dobozos? Mérgezett?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, s rohangálni fogsz tőle, mint a mérgezett egér.
2016. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mérgezett! Az ultraliberális neomarxista robotzsidók akarják így kiirtani a fajtánkat!
2016. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem egyöntetűen keserű,hanem némelyik.
2016. jan. 21. 13:27
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy egy fogpiszkálónak keserűnek kéne lennie,ezért gondolom,hogy mégezett.
2016. jan. 21. 22:18
 5/20 anonim ***** válasza:

A lepontozóknak: Azért kapott az első kettőben ilyen választ a kérdező, mert a kérdése ennyit ér. Nem többet. Beteg elmének kell lenni ahhoz, hogy valaki azt feltételezze, hogy mérgezett a fogpiszkáló.


***

Én ugyan soha nem találkoztam keserűvel, de előfordulhat. A fogvájó egy élő anyag, fa. A feldolgozás során nagy gondossággal járnak el, de a növényt életében is érhették különféle hatások, s a feldolgozás során is.


Egyébként így készül: [link]

2016. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Fában lévő keseű anyag lehet mérgező,tehát a kédés egyáltalán nem ,,beteg".

Ezen kívül pedig,a polcokon ott sorakoznak a mérgező élelmiszerek,ezét csak ismételni tudom,hogy a kédés egyáltalán nem beteg!!!!

2016. jan. 22. 12:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem sorakoznak ott a mérgező anyagok az élelmiszerpolcokon. A fogvájó gyártásához használt fa anyaga természetesen nem mérgező.

És kedves kérdező a mérgező tulajdonságú vagy mérgezővé tett dolog két külön kategória.

Mérgezett: szándékosan utólag hozzáadott méreganyag.

Fenntartom a véleményemet.

2016. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Szerintem az lesz a legegyszerűbb, ha nem használsz gopiszkálót (legfeljebb szétrohad a fogsorod), és béke van.
2016. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*fogpiszkálót
2016. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Bizony,sorakoznak a polcokon,a legkisebbeket sem kímélik. Rengeteg ilyen mérgezett élelmiszernek látszó tágy van a boltokban,a kenyé is már biológiai fegyvernek számít,annyi vegyszer van benne.

Itt a sok közül,egy ,,bio" bébiétel! Tehát a kérdésem valós alapokra épül.

[link]

Ha beírod a keresőbe,számtalan ilyet találsz!

2016. jan. 22. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!