Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik olvassák, illetve válaszol...

Kik olvassák, illetve válaszolnak a Gyakori Kérdéseken? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy kik látják a kérdéseket és kik írnak nekem amikor válaszolnak? Akik dolgoznak az oldalon, vagy csak idegenek?

Vagy vannak minden témára felvett szakemberek?

Tudják én ki vagyok és látják a többi kérdéseimet?

Mert mostanában alig kapok válaszokat a kérdéseimre mintha csak mondanák már megint ő kérdez! :)



2016. jan. 21. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárki válaszolhat aki regisztrált az oldalra, és annyit látnak amennyit te most látsz a kérdést megnyitva.


Vagy azért nem válaszolnak mert rossz témába írod ki a kérdést, így kevesebb ember látja akit az adott téma érdekel és ért hozzá; vagy rossz időben teszed fel, és a csúcsidő kérdései azt lenyomják; vagy a kérdésed túl általános és fél perc alatt megtalálható rá a válasz a neten, amit helyetted más nem csinál meg; vagy pedig túl speciális és nem látta olyan aki tudna válaszolni.

2016. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 176 844 kérdés

naponta 2 800 új kérdés

41 023 117 válasz

naponta 14 800 új válasz

894 372 regisztrált tag

Naponta 370 000 látogató!


Kérdésed van?

Jó helyen jársz!

2016. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, például én, egy otthonról melózó szabadúszó vállalkozó, amikor épp nem küldenek semmi munkát. Ezenfelül mindenki, aki ideszokott, mert viccesek a drámák :D
2016. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!