Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van vicces sztoritok tömegközl...

Van vicces sztoritok tömegközlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bármilyen vicces,érdekes,ciki sztori,ami buszon,trolin vagy akármin történt,jöhet :)))

2016. jan. 21. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Elaludtam a felső szinten utazva, közben garázsmenetbe váltott. A sofőr a garázsban verte a busz oldalát, hogy száljak már lefele. Kijöttem garázsból és azt se tudom melyik városrészben voltam. Kb fél óráig kerestem buszmegállót. :D
2016. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bedobtam egy hógolyót a lehúzott ablakon:D
2016. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mentségemre Általános suliba voltam:)
2016. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Réges-régen történt, amikor télen még hó is esett. Odakint volt kb -20 C. Az utasok szóltak a sofőrnek, kapcsolja be a fűtést. Úgy is tett, de meleg helyett csak füst jött ki, teljesen megtöltve az utasteret. Pár perc tüsszögés, köhögés után valaki elkiáltotta magát - " Most már kikapcsolhatod, mert elég melegünk van!"
2016. febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A metróba befelè lépve (Dózsa Gy. úti) beesett a papucsom a metró és a peron közé. A bkvsok meg sem lepődtek, a csaj megkérdezte hányas a lábam, kinyitott egy szekrényt és kivett egy 37es használt papucsot abban mentem haza. Másnap átvehettem a sajátomat,kihalászták😂
2021. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!