Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar?

Ez csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Nemrégiben el kezdtem nézni a JoJo's Bizarre Adventure nevű animét és a Stardust Crusadersben rohadt sok a cenzúra és engem személy szerint ez zavar.Na de a lényegre térve, hogy tudtok-e olyan verziót amiben nincsenek a durva részek kicenzúrázva? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 22. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
BD verzió általában nem cenzúrázott. nyaa.se-n tudsz keresni ilyet. Leírásban vagy kommentek között is le szokták írni, hogy cenzúrázott e.
2016. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 22. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
És az a legrosszabb, hogy a következő részek még sokkal véresebbek lesznek. Már látom magam előtt a cenzúrától teljesen fekete képernyőt.
2016. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a dragonball super vértelensége zavar + köd fény cenzúra. De legalább leadják nem úgy mint itthon tennék.
2016. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megnézzük ez a világ egyik legnagyobb kicseszése mert ha már olyan animéről van szó amiben konkrétan szét r repülnek, robbannak az emberek akkor abba miért kell egyáltalán kicenzúrázni az erőszakot? Azt meg értem hogy tv-ben adják le de még így is kitolás.
2016. jan. 24. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!