Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki állandóan...

Paris hilton kérdése:

Van egy csaj aki állandóan zaklat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves csaj vagyok,ő egy évvel fiatalabb.Ha véletlenül találkozunk,mindig elkezd lökdösni,beszólogat meg olyasmiket állít,amik nem igazak.Már próbáltam vele beszélni értelmesen,de semmi haszna,meg se hallgat,csak mondja a hülyeségeit.Elkerülni meg nem nagyon tudom ,mert sajnos egy lakótelepen lakunk. :S Mit tegyek?
2008. szept. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
ne foglalkozz vele,és röhögd ki...egy ido utan csak megunja.
2008. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen nézd őt levegőnek.Ne figyelj rá oda.Amíg látja,hogy téged tud bosszantani,addig fogja ezt csinálni.Szerintem a legjobb dolog az,ha tudomást se veszel róla és abba fogja hagyni.
2008. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
adj neki egy sallert :D
2008. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZégyenítsed meg az ismerősei előtt. Ez kivétel nélkül mindig működik. (már ha tényleg sikerül valamivel lejáratnod)
2008. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!