Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az exem állandóan azt mondogatta, hogy bomba csaj vagyok, gyönyörű és, hogy soha nem volt még ilyen szép barátnője és mégis megtudott csalni?

Figyelt kérdés
Akkor ez azt jelentené,hogy mégsem voltam Neki "elég szép"??Lehet,hogy csak kamuból mondta vagy sok pasi akkor is megcsalja a bnőjét ha Ő lenne a legszebb Nő a földön?? Pedig még a barátnőimnek is azt mondogatta,hogy én vagyok a legszebb csaj akivel eddig dolga volt.Sőt még a haverjai is azt mondogatták Nekem szakítás után,hogy szerintük jobbat nem fog találni..(belsőmmel sem volt semmi gondja mert soha nem hisztiztem és végtelenül türelmes vtam)
2011. júl. 11. 20:01
1 2
 1/13 Setis ***** válasza:
100%

A probléma ott van, hogy magadban keresed a hibát. Lehet, hogy nem hazudott, de kereste a kihívást. Sajnos sok kapcsolat tönkremegy emiatt. Sokakat hajt a "vadászösztön" ezt a nők csak "aljas disznó"-nak nevezik. Ne törődj vele.

Ha még most is érdekel ez a téma, akkor tényleg nem talál nálad jobbat. Fel a fejjel!

2011. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Velem ugyan ez megtörtént ami veled. A volt barátomnak soha nem volt olyan szép barátnője mint én aztán nem megcsalt hanem elhagyott más miatt,de a csaj elég csúnyácska volt. Mindezt 2 év után.. Később (1-2 hét múva) a csaj hagyta ott őt és összejött egy nála sokkal jobb pasival. A volt barátomnak azóta se volt senkije és a közös ismerőseink mondták hogy szerintük soha nem lesz még egy olyan szép és normális barátnője mint én.

Szerintem ne foglalkozz vele,keress nála jobbat. Gondolom a volt pasid se lehetett olyan hú de nagy szám ha nem volt nálad jobb barátnője szóval ezután se lesz. Felejtsd el őt,törődj bele hogy neki nem kellettél,és hidd el jobb így,majd találsz nála jobbat.

2011. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A szépségkiráynőket,topmodelleket is csalja valaki,ez a szomorú tény.Az a pasi,amelyik képtelen a monogámiára,annak teljesen mindegy,hogy te mennyire vagy jó nő,nem fogja tudni a farkát a nadrágjában tartani.
2011. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tény,hogy magamban keresem a hibát,folyamatosan azon agyalok,hogy vajon mi lehet Velem a gond,hiszen azt mondogatta,hogy mennyire büszke rám és így nem értem ezt a gondolkodást..lehet,hogy most gonosz lesz ez a kijelentésem de tényleg remélem hogy nem talál nálam jobbat..bár az önbizalmam és az önértékelésem a történtek után fényévekre van a korábbi önmagamhoz képest..bár akkor sem értem,hogy sok pasinak minek kell megcsalnia a másikat miközben állításuk szerint nincs nála jobb,szebb..
2011. júl. 11. 20:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam erről egyszer egy cikket, hogy sok pasi túl lusta ahhoz, hogy tartsa egy "túl" szép lány színvonalát, ezért inkább keres egy olyan lányt, akihez képest minimális erőfeszítéssel is jó pasi lehet.

De a dolog lényege akkor is az, hogy a volt barátod szemét. Megcsalni semmilyen indokkal nem lenne szabad a párunkat. Ne is gondolkodj azon, hogy te voltál e a hibás. Nem érdemli meg, hogy kételkedj magadban miatta.

2011. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy tény,hogy ő pl adott a külsejére hisz focista volt és ugye mint köztudott ők inkább a külcsínükkel próbálnak "hódítani"..szóval ő Nekem külsőleg teljesen rendben volt csak 1 negatívuma volt az egésznek,hogy a pasik többségéhez képest viszonylag kis termetű(172 cm mint én).és láttam 2 volt barátnőjét és nem nagyképűségből de én tényleg jobban néztem ki hozzájuk képest..bár akkor sem értem,hogy a miért nem képes sok férfi a monogámiára hiszen én is vissza tudom magam fogni...előre tudom,hogy 1,5honap mulva valószínű hogy látni fogom buliba,de fogalmam sincs,hogy min változtassak csak,hogy leessen az álla..
2011. júl. 11. 20:23
 7/13 Setis ***** válasza:

Na! A magasságot azért ne nagyon ródd fel, nem biztos, hogy tehet róla. Koromhoz képest én is alacsony vagyok.

Semmin ne változtass. Miért akarod lenyűgözni? Miért érdekel egyáltalán? Ő vesztett azzal, hogy megcsalt.

2011. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amugy nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:)ez kicsit tartja bennem a lelket..:)
2011. júl. 11. 20:26
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj félre ne érts nem fel róni akartam..csak ugy értettem,hogy hozzám képest viszonylag alacsony volt hiszen néha kicsit kellemetlen volt magassarkúba tipegni mellette hiszen volt,hogy 10 centivel magasabb voltam..de azért tetszett,hogy olyan kis picurka volt,aranyos volt..:) csak szeretném,hogy kicsit bánja azt amit tett velem mert én még sajnos ezekután is nagyon szeretem..viszont azt tudom vagyis észrevettem(mivel buliban összefutottunk),hogy így szakítás után is "félti a területét" vagyis nem engedi,hogy más pasival beszélgessek mert direkt odajön és ugy tesz mintha még együtt lennénk..
2011. júl. 11. 20:31
 10/13 Setis ***** válasza:

Hülye kérdés de... megbánta? Bocsánatot kért? Lehetetlen, hogy folytassátok?

Én szerettem egy lányt... már jó 3éve. Megcsalt 3-szor... 4-edszerre mondtam, hogy oké... akkor szia. Azóta visszajár, és próbálkozik. Persze, ha félsz, hogy újra megteszi akkor semmi értelme.

2011. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!