Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vn 1csaj a suliba aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vn 1csaj a suliba aki tetszik meg vn 1r**bi bnője aki állandóan piszkál. Am h közeledjek ahoz a csajhoz? (mind2en 16évesek vagyunk) Meg a többi csaj "körberajongott" amikor bekerültem ebbe a suliba és ő nem. H közeledjek felé?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
amikor meglátod, fordulj felé és kezd rakosgatni a lábaidat egyiket a másik után. igy közeledni fogsz felé!
2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer kérdezted
2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom csak nm kaptam értelmes választ -.-
2011. szept. 6. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát levelet semmiképp se írj neki...
2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát először vedd fel a szemkontaktust vele, figyeld néha - de azért ne olyan látványosan mint egy zaklató -, ha esetleg épp rád néz, akk mosolyogj rá, miközben a szemébe nézel, h pontosan tudja hogy neki mosolyogsz. Ettől biztatást kap! Aztán néha egészen átlagos okból oda is mehetnél hozzá, esetleg házival kapcsolatban, vagy vmi ilyesmi. Elkezdtek beszélni aztán már csak rajtad múlik hogy fog alakulni. Sok szerencsét! XD 16/L
2011. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!