Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az augusztusi pótfelvételin...

Az augusztusi pótfelvételin felsőoktatási szakképzésre lehet még jelentkezni vagy ez csak az általános felvételi eljárásban van? Mert sajnos nem vettek fel oda ahova szerettem volna

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Pótfelvételin olyan szakokat fognak meghirdetni, amik nem teltek be, de ezek már csak önköltséges formában fognak indulni.
2015. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet rá ugyanúgy jelentkezni, persze itt is ugyanazzal a feltétellel, mint alap, mester vagy osztatlan képzésre: ha meghirdetik, és csak önköltségesre. De nincsenek alapból kizárva a felsőoktatási szakképzések, pl. ha megnézed itt a 2014P-t (a tavalyi pótfelvételit), találsz egy csomót: [link]
2015. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. a lista alapján viszont kb semmi esélyt nem látok rá hogy meghirdessék azt a felsőoktatási szakképzést ami jolett volna nekem :( Sajnos későn tudtam meg hogy ilyen is van :(
2015. júl. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!